Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Виборчий кодекс гарантуватиме якість вибору
2009-04-14 12:21:00

Виборчий кодекс гарантуватиме якість вибору

Голова обласної організації Єдиного Центру Геннадій Зубко на нещодавній прес-конференції поінформував, що за рік діяльності партії до її лав вступили 68 тис. громадян.

Обласна організація Єдиного Центру нараховує 1,5 тисячі партійців, дві третини з яких до цього часу не належали до жодної політсили. Прикметним є те, сказав Г.Зубко, що членами партії стають чимало молодих людей. 39 партійців є депутатами різних рівнів.


До Єдиного Центру, на переконання партійного лідера, люди приходять тому, що ця політична сила допомагає об'єднати зусилля тих, хто прагне подолати хаос у державі.
Під патронатом обласної організації ЄЦ протягом року відбулися ряд спортивних, молодіжних та соціальних заходів. Про авторитет партії на теренах області, сказав Г. Зубко, свідчить те, що її висуванці на нещодавніх виборах сільських голів у Черняхівському й Червоноармійському районах набрали близько 20% голосів.


Річницю своєї діяльності Єдиний Центр відзначив створенням і поданням до парламенту Виборчого кодексу. Він передбачає внесення змін до Конституції України й усіх нормативно-правових актів, що стосуються проведення парламентських виборів та виборів до місцевих рад.


Головне завдання, що ставлять перед собою «єдиноцентристи», — зробити владу відповідальною, підконтрольною виборцям. Для цього вибори мають відбуватися за відкритими списками з прив'язкою кандидатів до виборчих округів; Єдиний Центр виступає за заборону іменних виборчих блоків (за якими немає ідеології, а є лише ім'я лідера); зняття обмеження на максимальний розмір виборчих фондів; обрання міських голів у два тури (бо зараз питання про їх обрання вирішується переважно в судах); підвищення прохідного бар'єру для виборчих блоків до 5%. Усе це, висловив переконання Геннадій Зубко, підвищить якість виборних органів і, передовсім, Верховної Ради України, а відтак — і якості законотворчості в державі.

 

Ірина Шевченко Газета «Житомирщина» №4 від 04.04.09

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"