Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

На виклики сьогодення
2009-04-13 15:37:00

На виклики сьогодення

27 березня минув рік діяльності ще молодої та досить активної політичної сили України - Єдиного Центру. З цієї нагоди голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру Геннадій Зубко провів минулого понеділка прес-конференцію для працівників регіональних засобів масової інформації. Він поінформував журналістів про вже виконану єдиноцентрівцями роботу і репрезентував написаний Єдиним Центром проект Виборчого Кодексу України.

Голова обласної організації Єдиного Центру Геннадій Зубко репрезентував Виборчий Кодекс України


27 березня минув рік діяльності ще молодої та досить активної політичної сили України - Єдиного Центру. З цієї нагоди голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру Геннадій Зубко провів минулого понеділка прес-конференцію для працівників регіональних засобів масової інформації. Він поінформував журналістів про вже виконану єдиноцентрівцями роботу і репрезентував написаний Єдиним Центром проект Виборчого Кодексу України.
Геннадій Зубко у вступному слові підкреслив, що Єдиний Центр зростає кількісно, зміцнюється й організаційно. Нині в його рядах налічується 67 383 громадян. Третина їх - люди, які не були членами жодної політичної сили. Житомирська обласна організація об'єднує півтори тисячі активістів, дев'ятсот з них - члени партії, шістсот - кандидати в її члени. В області створено і діє 5 міських і 23 районні організації Єдиного Центру та 545 первинних осередків.

"Членами нашої партії стають люди різних професій і віку. Та доброю ознакою є те, що до Єдиного Центру прийшло багато молоді. Членами нашої політсили стали 39 депутатів рад різних рівнів. Люди переконуються, що Єдиний Центр став тією політичною силою, яка допомагає об'єднати тих, хто прагне подолати хаос і розбрат у нашій державі", - сказав Геннадій Зубко.

Він повідомив, що Єдиний Центр запропонував чіткий план виходу країни із затяжної політичної кризи - План оновлення України, зініціював законодавче забезпечення освітньої реформи, а недавно у Верховній Раді зареєстровано Виборчий Кодекс України, який має упорядкувати виборчий процес в нашій країні, підвищити відповідальність депутатів перед виборцями. В секретаріаті Єдиного Центру готуються законопроекти "Про всеукраїнський та місцевий референдуми" і проект нової Конституції України.

Зосереджуючи увагу на необхідності прийняття Виборчого Кодексу України для рад усіх рівнів, Геннадій Зубко зазначив, що цей документ приведе у відповідність до вимог і викликів сьогодення раніше прийняті законодавчі акти, які регулюють виборчий процес в нашій країні, ліквідує допущені в них "слабкі місця" і недоречності, дасть змогу громадянам обирати до рад тих кандидатів, яких вони знають. Єдиний Центр визначив хвороби нині діючого виборчого законодавства, які необхідно оперативно "лікувати". А саме: практику внесення до нього змін задля ситуативної вигоди окремих політичних сил, часте визначення результатів виборів судами; введення до виборчих списків людей, які мають кримінальне минуле, або тих, хто сприймає політику як прибутковий бізнес; використання партіями виборів тільки для боротьби за владу.

А що змінить Виборчий Кодекс України? На переконання його розробників, упорядкує виборче законодавство, поверне відповідальність партій і депутатів перед виборцями, якісно поліпшить склад представницьких органів влади, зменшить рівень політичної корупції, зрештою ліквідує авторитарний стиль керівництва партіями.

"Для забезпечення цих умов і вимог ми пропонуємо запровадити у практику виборчі списки, заборонити іменні блоки на виборах, зняти обмеження на максимальний розмір виборчих фондів кандидатів у депутати, партій, їх місцевих організацій (блоків), запровадити обрання міських голів у два тури, підвищити прохідний бар'єр для виборчих блоків. А ще накласти мораторій на створення і функціонування іменних блоків. Бо, як переконала наша дійсність, у них домінує диктат лідера, ігнорується думка рядових членів", - пояснив головний єдиноцентрівець області.

"У Виборчому кодексі України бачимо слушні норми і вимоги. Та чи є вірогідність, що його прийме нинішня Верховна Рада?" - запитав кореспондент "Інтересу".

"Виборчий кодекс України передано до Верховної Ради місяць тому. Досі жодна політична сила не розробила такий проект. Розраховуємо, що у травні буде позитивний розгляд нашого документа", - відповів Г.Зубко.
 
 

Іван Гоцалюк Газета «Інтерес» № 12 від 1.04.09

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"