Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр набирає силу.
2009-04-09 15:26:00

Єдиний Центр набирає силу.

Нещодавно виповнився один рік від створення в Україні нової партії Єдиний Центр.

Як зазначив під час прес-конференції голова обласної організації цієї політичної сили Геннадій Зубко, за рік у Житомирській області активістами партії стали 1,5 тисячі осіб.


Перший з'їзд Єдиного Центру відбувся у Києві 27 березня 2008 року. Тоді лідером цієї політичної сили був обраний Ігор Кріль. За цей час партквитки ЄЦ отримали понад 67 тисяч чоловік по всій Україні, дві третини з яких раніше не були членами жодної політичної сили.


За перший рік партбудівництва в Житомирській області створено 5 міських та 23 районні парторганізації, серед яких Коростенська районна та Коростенська міська організація Єдиного Центру.


«Ми ведемо політінформаційну роботу на Коростенщині трохи більше, ніж півроку, та темпи зростання потужності Єдиного Центру значні, - коментує голова виконкому Коростенської районної організації Єдиного Центру Владислав Ковальчук. - На сьогодні вже фактично налагоджена система взаємодії з професіоналами в селах, районі, місті у рамках антикризової діяльності. Ми збирали банк даних про експертів та подавали дані в область, і потім їм запропонували взяти участь у роботі антикризової ради, яка діє ще з грудня минулого року.


Тобто люди розповідають нам про те, які проблеми існують на місцях, та висловлюють свої варіанти щодо їх розв'язання, аби обласне керівництво антикризової ради могло скерувати інформацію до потужного аналітичного центру в Києві, де, на базі пропозицій з регіонів, вже готують законодавчі ініціативи і пропонують на розгляд до Верховної Ради. Ось те, що зараз відбувається на місцевому рівні. Причому півроку тому про Єдиний Центр ще ніхто не чув. При цьому Єдиний Центр намагається уникати «технологій підкупу» - концертів, гучних акцій, оскільки люди, по-перше, вже втомились від шоу, а, по-друге, ми дотримуємось принципового підходу - шукати не «випадкових», а ідейних, прагматичних людей, які дійсно цікавляться перспективою України. Зараз на вістрі проблематики, яку першочергово аналізує Єдиний Центр - не питання НАТО, двомовності тощо, тобто такі, що не актуальні та провокують розділення людей, а найболючіше - як вижити, тобто економічні, соціальні питання».


Нещодавно Єдиний Центр презентував два важливих для України документи - План оновлення країни та Виборчий кодекс, головна ідея якого - запровадити «відкриті партійні списки». Ця ініціатива, переконані єдиноцентристи, гарантія того, що у владу зможуть прийти професіонали, які представлятимуть інтереси конкретної громади та займатимуться перш за все вирішенням її проблем.
  
     

Наталя Надкирнична «Приватна газета» №12 від 03.04.09

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"