Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр: здобутки першого року політичної боротьби.
2009-04-01 11:38:00

Єдиний Центр: здобутки першого року політичної боротьби.

Пройшов рівно рік як була створена політична організація. Перший з’їзд, на якому лідером був обраний Ігор Кріль, відбувся у Києві 27 березня 2008 року.

Тоді, минулої весни, як реакцію на цю подію, можна було почути від «пам’ятників», маю на увазі тих, хто сам записав себе в когорту незамінних і довічних «політичних діячів і спасителів» України - з цього починання вийде лише пшик . Тому що в цій партії нема їх, «пам’ятників», і створюють її люди майже невідомі.


І ось позаду перший рік напруженої політичної боротьби. Як сказав на прес – конференції 30 березня голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру Геннадій Зубко, «здобутки є -   партійні квитки Єдиного Центру отримали 67 тисяч 383 українці. Дві третини з них раніше ніколи не були членами будь якої партії. Серед них і жителі Житомирщини де налічується півтори тисячі активістів, 900 з них є членами,  600 кандидатами організації. В більшості це молодь».


Позитивний і цікавий імідж партії  в Житомирі і області створюється тим, що Єдиний Центр виступав і виступає ініціатором і бере участь у проведенні різних цікавих і резонансних масових заходів. Наприклад, це повернення до Всеукраїнських змагань по мотокросу на кубок нашого славетного земляка Сергія Корольова. Які, до набуття Україною незалежності, багато років традиційно проводились в Житомирі. І саме члени Єдиного Центру виступили ініціаторами побудови в Житомирі самої сучасної бази для проведення змагань і навіть чемпіонатів по мотокросу. І реалізували свою ідею! Подивитись на змагання приходять тисячі житомирян. Цей вид спорту притягує молодь, школярів, що може бути запорукою того, що ця юнь не набуде якихось хибних і небезпечних як для них так і для суспільства пристрастей.


Відповідаючі на запитання журналістів Геннадій Зубко акцентував увагу на тому, що  розбудова партії продовжується. Проведено 11 Установчих конференцій, 17 зборів. Створено 5 міських та 23 районних організації Єдиного Центру, діють 545 первинних осередків.


Серед здобутків – другий і дуже високий результат на виборах до Тернопільської обласної ради, Єдиний  Центр переміг на місцевих виборах – 15 перемог. Для порівняння – БЮТ -8, Партія Регіонів – 8, Блок Литвина – 6, НУНС -3. А це свідчить про рівень зростаючої довіри людей до Єдиного Центру.
Геннадій Зубко розповів що Єдиний Центр розробив план виходу із затяжної політичної кризи – План оновлення країни. В парламент уже надійшли законопроекти, серед них – Виборчий Кодекс України. Його прийняття допоможе вирішити проблеми виборчого законодавства. Раніше всі зміни до нього вносились виходячи з із ситуативної вигоди для окремих політичних сил, а результати виборів все частіше визначають суди, а не виборчі комісії. Виборчі списки перетворились на прикриття для людей з кримінальним минулим.


 Геннадій Зубко підкреслив, що треба ввести відкриті списки, заборонити іменні блоки на виборах, підвищити прохідний бар’єр для виборчих блоків, а мерів міст вибирати в два тури.
Запропонований Єдиним Центром план оновлення країни окрім зміни системи виборів включає зміну законодавства, що забезпечить прийняття Конституції України на референдумі (липень 2009 року), одночасне проведення парламентських та президентських виборів, а також референдуму щодо Основного закону (жовтень – листопад 2009 року) має і інші напрямки які направлені на оновлення країни.
 

 

Андрій Володимирів Житомир Ньюс

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"