Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Ігор Кріль: «Недостойних людей переможе український народ»
2009-03-14 10:25:00

Ігор Кріль: «Недостойних людей переможе український народ»

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Кріль побував із робочою поїздкою в нашій області й провів прес-конференцію.

Відповідаючи на одне із запитань журналістів, лідер «єдиноцентристів» заявив, що в сьогоднішній війні особистостей очолювана ним політична сила «не збирається нікого перемагати. Недостойних людей переможе український народ». Єдиний Центр у своїх намірах виходить із того, що старі проблеми старими методами не подолати. Треба: виробити нові правила діяльності влади, визначивши, хто за що відповідає; запровадити нову систему виборів — за відкритими партійними списками; нову політичну еліту змусити працювати за новими правилами. У планах «єдиноцентристів» — зміна законодавства про референдум з тим, щоб Конституція приймалася на референдумі українським народом, а не окремими політиками — «під себе». Партія виступає за те, щоб політичні сили запропонували модель майбутнього державного устрою: президентсько-парламентську чи парламентсько-президентську. Єдиний Центр обстоюватиме першу, бо, за словами Ігоря Кріля, «якщо президента обирає 15-20% виборців, то люди вправі вимагати від нього виконання його зобов'язань». Проте для цього глава держави повинен мати достатні повноваження, яких на сьогодні в нього немає. Єдиний Центр уже підготував пакет законів — «Виборчий кодекс», який, на переконання лідера партії, не дозволить чесним, законослухняним громадянам обирати до парламенту рецидивістів. Ігор Кріль висловив жаль із приводу того, що декому в державі «рейтинги засліпили очі». «Єдиноцентристи» ж виступають за дочасні — у жовтні-листопаді — президентсько-парламентські вибори, разом із референдумом, а в березні 2011 року — вибори до місцевих рад. Тим самим пропонують зекономити час і гроші, замість чотирьох виборів провести двоє. Голова обласної організації Єдиного Центру Геннадій Зубко на цій прес-конференції повідомив, що у позачергових виборах сільських голів: Старомайданівського — Червоноармійського та Стиртівського — Черняхівського районів, що відбудуться 15 березня, беруть участь двоє представників Єдиного Центру. А Ігор Кріль прокоментував це так: «Ми йдемо у владу, починаючи знизу, щоб із часом бути гідно представленими і в її вищих ешелонах».

Іраїда Голованова Газета «Житомирщина» №27 від 12.03.09

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"