Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр пропонує свій план оновлення країни
2009-03-12 10:59:00

Єдиний Центр пропонує свій план оновлення країни

5 березня до Житомира приїздив голова Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Іванович Кріль. Разом з головою обласної організації ЄЦ Геннадієм Зубком він на прес-конференції для працівників регіональних і акредитованих в області всеукраїнських засобів масової інформації репрезентував єдиноцентрівський план оновлення України.

Лідер політпартії І.Кріль розповів у Житомирі, що він знає, як вивести нас з кризи
Наближення президентських виборів активізує політичне життя в нашій країні. Очільники провідних партій прагнуть донести до громадськості своє бачення виходу з політичної і фінансово-економічної кризи, упорядкування суспільного життя в державі. З цією метою 5 березня до Житомира приїздив голова Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Іванович Кріль. Разом з головою обласної організації ЄЦ Геннадієм Зубком він на прес-конференції для працівників регіональних і акредитованих в області всеукраїнських засобів масової інформації репрезентував єдиноцентрівський план оновлення України.

За визначенням І.Кріля, задавнені суспільно-політичні і соціально-економічні проблеми не можна вирішити старими методами, і відставка окремих урядовців не може змінити загальну ситуацію, це робиться на догоду певним політичним силам. Лідер Єдиного Центру вважає, що слід утвердити нові правила проведення виборів до рад усіх рівнів і ефективну для України форму управління державою. Таку, яка долучає до цього процесу народ. А тому, на його переконання, необхідно змінити Конституцію України і закони "Про референдум", а також "Про вибори до Верховної Ради та органів місцевого самоврядування".

"Партійно-пропорційна система завела країну в тупик. Вона позбавила можливості відкликати бездіяльних депутатів. Тож на вибори до рад усіх рівнів треба формувати відкриті виборчі списки з прикріпленням кандидатів у депутати до конкретних виборчих округів. Щоб люди знали, кого вони обирають і мали змогу запитувати, що вони роблять в органі, до якого обрані, і регулярно звітували перед своїми виборцями", - зазначив Ігор Кріль. Він повідомив, що вже підготовлено проект єдиного документа - Виборчого кодексу, в якому унормовані ці та інші питання виборчого процесу.

На дискусійне запитання: "Якою має бути форма правління українською державою - президентсько-парламентською чи парламентсько-президентською? дав однозначну відповідь: "Президентсько-парламентська". І умотивував це тим, що українське суспільство ще не набуло такої високої, як у цивілізованих країнах Заходу, правової культури, що воно зберігає успадковані від попередніх поколінь традиції, які формувалися за певних, інших, ніж у західних державах, умов.

На переконання Ігоря Кріля, Україні дуже потрібний консолідуючий суспільство діяч, наділений необхідними для цього повноваженнями. Він вважає за доцільне провести у жовтні-листопаді дочасні вибори до органів вищої влади, а у травні - до органів місцевого самоврядування. Зрозуміло, за новими правилами.

Геннадій Зубко порадив не дуже страхатися економічної кризи. Вона, за його висновками, несе з собою не тільки негативи, а й певні позитиви. Позитивне бачить в тому, що криза змусить працювати ефективніше владу, шукати і повніше використовувати резерви, нові технологій методи організації праці. Він переконаний, що криза в Україні загострилася більше, ніж в інших країнах, саме тому, що багато вітчизняних промисловців, підприємців мало дбали про модернізацію виробництва, підвищення конкурентоспроможності продукції.

Журналісти поставили І. Крілю декілька запитань.
"Як ставитеся до зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення і "Закону про ліквідацію господарств з колективною формою господарювання? - запитав кореспондент "Інтересу".

"До розв\'язання цієї проблеми треба ставитися серйозно і виважено. У нас є різні сільгосппідприємства - потужні і зовсім слабкі. Економічно міцні, які освоюють прогресивні технології виробництва, необхідно зберегти, а ті, що занепали, варто переводити в іншу, дієву  форму і стадію виробничих відносин. І не допускати розпродаж земель іноземцям", - відповів Ігор Кріль.
     
     
      
 

Іван ГОЦАЛЮК Газети «Інтерес» №8(869) від 4-10.03.2009

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"