Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Домовлятися з українським народом має намір Єдиний Центр
2009-02-27 10:54:00

Домовлятися з українським народом має намір Єдиний Центр

Політична партія Єдиний Центр пропонує власний план оновлення України. Про це минулої п\'ятниці журналістам повідомив керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований.

Виходячи з небезпеки економічного краху України, невміння уряду повернути стан справ на краще і небажання політиків дійти згоди перед лицем кризи, і розуміючи, що ситуація ускладнюється наближенням майже півторарічної виборчої кампанії (президентської і до місцевих органів влади), Єдиний Центр пропонує власний план оновлення.

Він передбачає одночасне проведення позачергових парламентських та президентських виборів у жовтні-листопаді 2009 року, а також — референдуму щодо змін до Конституції з питання про модель влади в країні.

Нинішній уряд, за планом «єдиноцент-ристів», має піти у відставку, а його місце повинен зайняти новий, «технологічний», уряд із представників усіх парламентських політичних сил.

Вибори ж до місцевих рад передбачається відтермінувати на березень 2011 року. При цьому вибори до Верховної Ради й до місцевих рад мають бути розведені у часі й проводитися за відкритими списками.

Свій план «єдиноцентристи» представляють для обговорення громадськістю, в результаті якого буде вироблена політична антикризова програма партії.

Судячи з настроїв у парламенті та баталій, що відбуваються між високопо-садовцями в державі, важко повірити в те, що пропозиція створення нового уряду з представників ворогуючих сил буде успішною.

 Проте Руслан Годований сказав, що його партія домовлятиметься з українським народом, а в разі, якщо не знайде порозуміння з політиками, вдасться до «облоги Верховної Ради», збирання підписів, ініціювання референдуму. У житомирян, принаймні, успішний досвід цього вже є.


 

Іраїда ГОЛОВАНОВА Газета «Житомирщина» №21 від 24.02.2009

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"