Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Житомирянам представили «План оновлення країни»
2009-02-26 11:39:00

Житомирянам представили «План оновлення країни»

ВСЕ ИДЕТ ПО ПЛАНУ... Сегодня житомирские единоцентристы рассказали общественности о том, как надо спасать страну. По словам руководителя секретариата Житомирской областной организации Единого Центра Руслана Годованого, выход из экономического кризиса напрямую связан с выходом из политического.

- Ми подивилися і побачили, що Тому політикам треба домовлятися, шукати компроміс. За нашим планом на час виборів потрібен технічний уряд, який відмовиться від політичних і власнобізнесових амбіцій, - рассказывает «Скандальному Житомиру» Руслан Годованый.

Единоцентристы утверждают, что их план не «библия». Они предлагают всем желающим обсудить этот макет, кальку и внести предложения. После доработок план предложат рассмотреть другим политическим силам.

- Якщо ми сьогодні не задекларируємо і не запропонуємо план дій, то люди і далі думатимуть, що нічого не можна зробити, - ответил г-н Годованый на ворос «Скандального Житомира» о том, верит ли он что с политиками из других партий удасться договориться и найти компромисс.
ПЛАН ОНОВЛЕННЯ КРАЇНИ
1. У жовтні-листопаді 2009 року одночасно провести позачергові парламентські та президентські вибори, а також референдум по змінах до Конституції під час якого український народ поставить крапку у дискусії про модель влади в країні.

2. Нинішній уряд повинен негайно піти у відставку. Верховна Рада має сформувати професійний уряд на основі спільної довіри між політиками, які належать до всіх парламентських політичних сил. Цей уряд має взяти на себе відповідальність за ситуацію у країні.

Основною вимогою до кандидатур на посади в новому уряді мають стати: професіоналізм та публічна відмова від участі у президентських виборах.

Цей крок дасть можливість у період виборів стабілізувати ситуацію в економічній та соціальній сферах.

3. До травня 2009 року законодавчо відтермінувати вибори міських, сільських та селищних голів на один рік і провести їх у березні 2011 року разом із виборами депутатів сільських, селищних, міських, районних та обласних рад.

4. До травня 2009 року внести зміни до виборчого законодавства, запровадивши відкриті виборчі списки на виборах народних депутатів України.

5. До травня 2009 року внести зміни до законодавства, що регулює вибори депутатів місцевих рад. При цьому місцеві вибори та вибори до Верховної Ради мають бути розведені у часі. Зміни мають передбачити застосування відкритих списків під час місцевих виборів.

6. До червня 2009 року привести законодавство про референдуми у відповідність до норм Конституції, що дозволить прийняти Основний закон на референдумі.

7. До червня 2009 року суб’єктам законодавчої ініціативи, які відстоюють різні моделі влади, запропонувати на розгляд парламенту узгоджені варіанти змін до Конституції.

Такі кроки дозволять:

• Уникнути постійних виборчих кампаній. Провівши дві виборчі кампанії (у жовтні 2009 року та березні 2011 року) замість 4-х, країна забуде про вибори до 2014 року і зможе зосередитись над вирішенням основних проблем економічного та соціального розвитку.
• Забезпечити стабільну роботу уряду на період виборчих баталій до завершення формування новим парламентом нового уряду.
• Забезпечити чіткий розподіл повноважень між Президентом, урядом і парламентом на основі моделі влади, яка відповідатиме волі суспільства.
• Зупинити посилення зневіри суспільства до влади та повернути людям надію.

Подолання кризи, стабільний розвиток та спокій в державі залежить сьогодні виключно від головних політичних сил в Україні. Від їх здатності поступатися власними амбіціями заради майбутнього країни.

 

Скандальний Житомир

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"