Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

В Житомирі стартувала «МОЛОДІЖНА БУТСа 2008»
2008-11-05 14:26:00

В Житомирі стартувала «МОЛОДІЖНА БУТСа 2008»

В Житомирі 5, 6, 7 листопада за сприяння Житомирської обласної організації Єдиного Центру відбудуться змагання з міні-футболу «Молодіжна бутса 2008».

В Житомирі 5, 6, 7 листопада за сприяння Житомирської обласної організації Єдиного Центру відбудуться  змагання з міні-футболу «Молодіжна бутса 2008». Для команд-учасниць та вболівальників гостинно відкриє двері Житомирський державний університет ім. І.Франка, на спортивному майданчику якого й стартує турнір.

Змагання проводяться згідно з діючими правилами міжнародної Федерації міні-футболу. Команди змагаються за кубковою системою.

У змаганнях візьмуть участь  команди вищих навчальних закладів та молодіжні команди міста Житомира.  У складі кожної команди буде 5 основних та 5 запасних гравців під керівництвом тренера чи представника команди. 

Активний діяч студентського руху Житомирщини, член Єдиного Центру Віталій Кирилюк вже не вперше організовує подібні турніри. Розповідаючи про «Молодіжну бутса 2008» Віталій  сказав:

«Першість проводиться з метою збільшення зацікавленості молоді в культурно-пізнавальних, рекреаційних, спортивних та інших видах дозвілля. Ця першість започаткує на Житомирщині проведення  нового турніру з міні-футболу».

Проект проводиться з ініціативи об’єднання молодіжних громадських організацій «Студент за студента», за сприяння Житомирської обласної організації Єдиного Центру та за підтримки Житомирського міського голови Віри Шелудченко.

Голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру Геннадій Зубко зазначив:
«Дуже важливо, яким буде наше молоде покоління. Ми повинні дбати про здоров’я нації. Сподіваюсь, цей турнір сприятиме підвищенню спортивної культури юних житомирян та формуванню у молоді свідомого ставлення до здорового способу життя».

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"