Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Ігор Кріль: Наша мета – повернути людям надію
2009-02-16 13:45:00

Ігор Кріль: Наша мета – повернути людям надію

Лідер Єдиного Центру Ігор Кріль пропонує сценарій виходу з політичної та економічної кризи. Ним став «План оновлення країни», представлений 5 лютого у Верховній Раді.

- Сьогодні тільки й розмов, що про фінансову кризу. Чи дійсно ситуація настільки небезпечна для нашої країни, як про неї говорять?
- Так, на жаль сьогодні існує реальна небезпека економічного краху, що може відкинути розвиток України на десятки років назад.

По-перше, наш уряд демонструє нездатність реагувати на кризові явища. Ви бачили якісь реальні кроки Каміну у цьому напрямку? Особисто я – ні. До того ж прем‘єр свідомо приховує від людей реальний стан речей у державі. Вона, мабуть, сподівається на те, що економічні проблеми вирішаться самі собою. Але ж криза – як хвороба: чим довше її не лікувати, тим складнішими можуть бути її насліди.

По-друге, ситуацію ускладнюють політичні баталії, які з наближенням президентських виборів все більше загострюються і заважають владі сконцентруватися на вирішенні економічних проблем.

- Можна сподіватися на те, що після президентських виборів економічна ситуація в Україні покращиться?
- На жаль, і тут відповідь невтішна. Якби ж із президентською кампанією вибори в Україні завершилися, принаймні на декілька років! Насправді ж, процес виборів може тривати в Україні безкінечно. Судіть самі: у січні 2010 ми обиремо президента. А за два місяці, у березні, народ знову поведуть на виборчі дільниці – обирати міських, сільських та селищних голів. А за рік, у березні 2011, країна переобиратиме депутатів місцевих рад. Крім того, сьогодні вже очевидно, що протягом цих двох років країна змушена буде провести позачергові парламентські вибори. Ви уявляєте, скільки грошей держава витратить на виборчі кампанії. І це все лише відірве нас від вирішення питань економічної кризи.

- Що Ви пропонуєте у цій ситуації? Має ж бути якийсь вихід?
- Безумовно, вихід є. Єдиний Центр пропонує комплекс заходів, які допоможуть зупинити сповзання України у прірву. Ми пропонуємо ПЛАН ОНОВЛЕННЯ КРАЇНИ. Він передбачає сім основних кроків. Головні з них: по-перше, потрібно одночасно провести позачергові парламентські та президентські вибори у жовтні-листопаді 2009 року, а також референдум щодо змін до Конституції. Нехай на ньому український народ поставить крапку у дискусії про модель влади в країні. У державі мусить бути один господар.

По-друге, потрібно перенести вибори міських, сільських та селищних голів на один рік і провести їх у березні 2011 року разом із виборами депутатів місцевих рад.

По-третє, для цього треба запровадити відкриті виборчі списки на виборах народних депутатів України та депутатів місцевих рад. Тоді люди знатимуть, за кого голосують. Тоді в партійних списках не ховатимуться бандити й олігархи.

По-четверте, на період виборчих баталій ми маємо сформувати уряд – не заполітизований уряд, який складатиметься із професіоналів, що не будуть брати участь у президентській виборчій кампанії. Хто хоче бути президентом – нехай іде на вибори. Економіка має бути у руках людей, які будуть нею займатись зранку до вечора, а не піаритимуться.

- Як швидко громадяни зможуть відчути конкретні результати від впровадження цієї програми?
- Результати будуть очевидними і відчутними для всіх українців досить швидко. Провівши дві виборчі кампанії (у жовтні 2009 року та березні 2011 року) замість 4-х, країна забуде про вибори до 2014 року і зможе зосередитись на вирішенні основних проблем економічного та соціального розвитку. Обрання нового уряду, незацікавленого у самопіарі, гарантує стабільну роботу над економічними проблемами на період виборчих баталій до завершення формування новим парламентом нового уряду. Наша мета - зупинити посилення зневіри суспільства до влади та повернути людям надію.


 

Газета «Ехо» № 7 від 12-18.02.09

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"