Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Маленькі житомиряни отримали новий ігровий майданчик
2010-08-10 14:02:00

Маленькі житомиряни отримали новий ігровий майданчик

5 серпня 2010 року встановлено новий ігровий майданчик у дворі по вулиці Котовського, 25. Майданчик встановлено у рамках програми Житомирсього міського голови, члена Політичної Ради Єдиного Центрц «Творимо місто разом».

«Багато хто з нас виріс на дитячому майданчику. Утім, ці майданчики за останні десятиліття були повністю зруйновані - гойдалки заіржавіли, їх здали у металобрухт, поламали пісочниці. І нашим дітям немає де гратися. Тому ми звернулися до міської влади з проханням встановити у дворі ігровий майданчик», - розповідає молодий батько Ігор.

 

Мешканці будинку звернулися до міськвиконкому і вже за декілька тижнів у двір привезли матеріал для майбутньої дитячої площадки. Тепер робота за батьками – встановити та пофарбувати.

 

Планували, що все зроблять за два дні. Проте велике бажання дорослих допомагати та не менше бажання дітей погратися - і як результат, - усе встановлено за 1 день.

 

«Наша праця сьогодні – це радість для наших дітей завтра», - говорить один із батьків. «Дитячі майданчики встановлюються у тих дворах, де мешканці проявляють неабияку громадську свідомість і активно долучаються до роботи по встановленню майданчика», - зазначила Віра Шелудченко.

 

Вона також поінформувала, що це вже 7 майданчик, встановлений у рамках програми «Творимо місто разом». До кінця року у дворах міста з’явиться близько 40 таких площадок. Міський голова переконана, що якщо мешканці доклали зусиль, аби встановити майданчик у себе в дворі, то вони зроблять усе можливе, щоб не дати нікому його зруйнувати чи поламати.


Загалом, мешканці будинків, поблизу яких встановлюють майданчики, схвалюють ініціативу. «Це дуже добре, що нарешті і в нашому дворі щось зробили для дітей. Раніше ми з онучкою ходили аж у парк, тепер же і у нашому дворі є майданчик», - сказала мешканка мікрорайону, пенсіонерка Валентина.

 

Міський голова Віра Шелудченко сподівається, що новостворені майданчики стануть улюбленими місцями для сімейного дозвілля, адже завдяки програмі «Творимо місто разом» діти отримають можливість гратися та розвивати свої фізичні здібності, а батьки матимуть затишні місця для відпочинку.

 

«Найголовніше те, що дітям тепер є де гратися, їхній відпочинок став безпечніший та комфортніший. І створено це спільними зусиллями – влади і громади», – наголосила Віра Шелудченко.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"