Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр про Житомирське ТТУ та реформування системи пільг
2010-03-15 15:03:00

Єдиний Центр про Житомирське ТТУ та реформування системи пільг

Сьогодні в державі назріла реформа системи пільг. Пільги потрібно надавати кожній людині адресно. Якщо громадянин заслуговує від держави на покращення матеріального забезпечення, то він повинен отримати його грошима, які витратить на власний розсуд.

 

На думку єдиноцентриста Руслана Годованого систему пільг в Україні потрібно реформувати. Підтвердженням цьому є багаторічна проблема з наданням компенсацій Житомирському ТТУ  за перевезення пільгових категорій громадян. Пільги потрібно надавати кожній людині адресно – грошима.


 
«Одна справа для місцевої влади щорічно звертатись до уряду за допомогою щодо виділення субвенції з Державного бюджету на компенсацію за перевезення пільговиків комунальним підприємством «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління», а зовсім інша справа забезпечити дієвість  міського транспорту й  бути спокійним за те, що люди будуть в змозі оплатити повну вартість проїзду власними грішми.

 

Для цього потрібно, щоб кожен громадянин отримував належні йому пільги не примарними «компенсаціями певним підприємствам за надані товари та послуги», а адресно – тобто грішми кожній людині», - говорить керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований з приводу чергового недофінансування з держбюджету Житомирського ТТУ.

 

За словами Годованого, за підрахунками у 2009 році ТТУ отримало 12,9 млн. грн.  компенсації з держбюджету за перевезення пільговиків  електротранспортом при фактичних видатках 19,9 млн. грн.  На думку Руслана Миколайовича, саме через це на підприємстві є борги по зарплаті та проблеми з оновленням транспортного парку, а відтак проблеми з покращенням якості послуг. З цього приводу єдиноцентрист наголошує, що «просити компенсацію у можновладців можна щороку. Проте, поки не відбудеться реформа системи пільг в державі, ситуація докорінно не зміниться».

 

«Сьогодні в державі назріла реформа системи пільг. Пільги потрібно надавати кожній людині адресно. Якщо громадянин заслуговує від держави на покращення матеріального забезпечення, то він повинен отримати його грошима, які витратить на власний розсуд. Тоді кожен сам вирішить, куди йому витратити свої кошти: чи на проїзд у тролейбусі, чи на придбання ліків, чи на інші потреби. Можливо, хтось із пільговиків взагалі не користується громадським транспортом, а натомість потребує щоденного лікування», - говорить Годований.

Разом з тим, на думку депутата Богунської райради не бажання можновладців монетиризувати пільги цілком зрозуміле.

 

«Адресну допомогу потрібно виплачувати людям як пенсію чи зарплату. Якщо це буде закріплено законом, то не заплатити не вийде, тому що людина піде до суду. Й в майбутньому більше не проголосує за президента чи депутата, який не виконує взяті соціальні зобов’язання. В той же час, виділення громаді компенсацій за надання пільг, людям проконтролювати складно. Й ще складніше вплинути на цей процес не лише простому громадянину, а, як показує досвід з ТТУ, й мерам, і місцевим депутатам», - говорить Годований.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"