Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

У Єдиному Центрі заявляють про екологічну загрозу для Житомира через аварійний стан дамби
2010-02-24 12:11:00

У Єдиному Центрі заявляють про екологічну загрозу для Житомира через аварійний стан дамби

Керівник Секретаріату Житомирської обласної організації «Єдиний Центр» Руслан Годований закликав уряд виділити гроші на аварійну дамбу, аби врятувати Житомир від підтоплення.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі “Єдиного Центру”.

«Житомир може стати другим Калушем. Тільки для Калуша виділяють кошти, а для Житомира чомусь ні», - наголосив Р.Годований.

Він зазначив, що “про існування проблем з дамбою в Житомирі на всіх рівнях знають багато років, а посилюється увага до ситуації щороку навесні».


«Нема жодних зрушень у вирішенні питання. Всі добре розуміють, що провести ремонтні роботи на греблі силами міського та обласного бюджету нереально. Саме тому Житомир потребує виділення коштів на ремонт з державного бюджету. Проте, якщо навіть сьогодні ці кошти надійдуть, зрозуміло, що ремонт зробити ніхто не встигне. Тому, цієї весни житомирянам залишається одне: слухати й виконувати всі поради фахівців з МНС , аби уникнути ускладнень під час танення снігу та льодоходу», - зазначив керівник облорганізації Єдиного Центру.

 

Водночас, як повідомили УНІАН у Житомирській міськраді, Житомирський міський голова Віра Шелудченко вимагає від Кабміну терміново звернути увагу на екологічну загрозу для Житомира – греблю на річці Тетерів і виділити передбачені на її реконструкцію кошти. За словами мера, ситуація перебуває під постійним контролем. Дамбу ретельно перевіряють водолази, а відповідні служби проводять огляд споруди та реєструють все у спеціальному журналі. «Що коїться всередині споруди, поки що сказати не може ніхто. На повне обстеження, а тим більше ремонт міської греблі держава не виділяє обіцяних грошей»,- сказала В.Шелудченко.

 

«Сьогодні ми ініціюємо звернення міської ради до Кабінету міністрів України стосовно виділення коштів на ремонт аварійної дамби на річці Тетерів. Центральна влада постійно обіцяє нам виділити кошти на капітальний ремонт греблі, але далі обіцянок справа не рухається. Тому ми не будемо сидіти склавши руки і чекати катастрофи! На сьогоднішній день на ремонт греблі потрібно більше 10 мільйонів гривень», - наголосила мер міста.

 

Тому на найближчій сесії міські депутати мають намір звернутися до Кабміну з вимогою виділити гроші на ремонт греблі.

 

Довідка УНІАН.

Житомирська міська гребля була збудована у 1965 році. Споруда мала забезпечувати водою промислову зону Житомира та безпосередньо роботу Льонокомбінату. Після розпаду СРСР дамба залишилась у державній власності на балансі Льонокомбінату.

 

У 1997 році за даними водолазного обстеження та експертними висновками гідроспоруду визнано аварійною. Через складний фінансово-економічний стан підприємства у 2008 році рішенням сесії Житомирської міської ради гребля була прийнята у комунальну власність міста. Головною умовою прийняття гідроспоруди на баланс міста було виділення коштів на її капітальний ремонт з державного бюджету. Однак ці кошти не виділялися.
 
 

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"