Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр: Місцеві вибори можуть стати фарсом
2010-02-18 12:15:00

Житомирський Єдиний Центр: Місцеві вибори можуть стати фарсом

Ситуація з неурегулюванням виборчого законодавства стає невиправданою для депутатів Верховної Ради, тому що всі вони в один голос стверджували, що на місцевих виборах відкриті списки необхідні.

Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в прес-службі Обласної організації Єдиного Центру, таку думку висловив керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований з приводу зволікання з прийняттям змін до виборчого законодавства стосовно відкритих виборчих списків.

 

За словами Руслана Годованого, з наближенням виборчої кампанії по обранню депутатів місцевих рад, ситуація з не урегулюванням виборчого законодавства стає невиправданою для депутатів Верховної Ради, тому що всі вони в один голос стверджували, що на місцевих виборах відкриті списки необхідні.

 

«До місцевих виборів часу залишилось обмаль. Якщо терміново, принаймні до 20 лютого, Верховна Рада не повернеться до зміни виборчого законодавства, то місцеві вибори тридцятого травня перетворяться на фарс», - говорить Годований.

 

На думку депутата Богунської районної ради, якщо «депутатів місцевих рад обиратимуть за діючим законодавством, це буде «обалванювання» українського суспільства».

 

«Президентські вибори довели, що персоніфікація кандидата надзвичайно важлива річ. Нам знову намагаються нав’язати розкручені по телебаченню «політичні бренди» й «віртуальні партії», які прізвищем однієї особи хочуть замінити сотні відповідальних професіоналів на місцях. Тому, аби не спекулювати питанням «зміни законодавства під час виборів», народні депутати невідкладно, до початку місцевих виборів, мають проголосувати закон про відкриті списки», - акцентує увагу Годований.

 

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"