Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр «підписав вирок» існуючій системі
2010-02-03 11:14:00

Житомирський Єдиний Центр «підписав вирок» існуючій системі

На Житомирщині президентські вибори видслідковували міжнародні спостерігачі. На думку Годованого «…позитивним в цій ситуації є лише одне – вже можна констатувати, що перший тур президентських виборів відбувся».

«Неявка на вибори Президента України 38% мешканців Житомирщини – це вирок існуючій політичній системі», - так керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований прокоментував явку на дільниці мешканців Житомирської області в день виборів Президента України.

 

«Неявка на вибори Президента України 38% мешканців Житомирщини – це вирок діючій владі й існуючій політичній системі», - говорить керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований й уточнює, що «небажання йти на вибори близько сорока відсотків виборців в області говорить про те, що існуюча політична й виборча системи в Україні не дають відповідей на запитання виборців й не задовольняють їх вимог».

 

На думку Годованого «позитивним в цій ситуації є лише одне – вже можна констатувати, що перший тур президентських виборів відбувся». Також, за словами Годованого, свідченням демократії є той факт, що «як передвиборна агітація, так  і  голосування в день виборів на Житомирщині відбувались спокійно, без інцидентів».

 

«Наразі немає повідомлень про жодні суттєві порушення під час голосування та підрахунку голосів. Це говорить про те, що після останніх виборів Україна змінилися й втручатися у процес волевиявлення виборець більше не дозволить. Залишається головним інше завдання: переконати 38%  мешканців області взяти участь у голосуванні під час другого туру й, при цьому, зуміти втримати ті 62%, котрі голосували в першому, аби якомога більше громадян України впливали на кінцевий результат обрання Президента», - наголошує Годований.

 

До того ж Міжнародні спостерігачі зафіксували незначні порушення під час підготовки виборів Президента в Житомирській області, які створювали виборцям   певні проблеми в день голосування.


На Житомирщині президентські вибори видслідковували міжнародні спостерігачі. Це експерт - соціолог Майя Михаєлі, яка представляла «Міжнародний експертний центр електоральних систем» і Аріна Вершиніна, експерт російського філіалу «Незалежної американської асоціації політичного моніторингу».

 

В понеділок, 18 січня, в Житомирі відбулась прес – конференція на якій М. Михаєлі і А. Вершиніна розповіли журналістам, що на протязі двох днів перед днем голосування вони побували в багатьох районах області.
М. Михаєлі підкреслила, що перший тур пройшов нормально і спостерігачі задоволені. Правда, проблеми створювали погані дороги, неприбраний сніг, лід, що створювали перешкоди як для пересування на вулицях так і для заходження людей в приміщення для голосування.

 

До того ж в приміщеннях, де знаходились дільниці було холодно. М. Михаєлі сказала, що «в багатьох місцях скаржились на незадовільне фінансування передвиборчої кампанії. Коштів не хватало, починаючи від сплати за опалення, закінчуючи придбанням канцелярських товарів…

 

А. Вершиніна повідомила, що «серед порушень – залишена на стовпах наглядна агітація, антиреклама на кандидатів… В Бердичеві, на 22 дільниці, працівники міліції вимагали списки виборців, що написали заяви, щоб голосувати вдома. Працівники міліції забрали оригінали, залишили ксерокопії. Міліція, згідно закону, не мала права це робити, навіть переглядати їх, а тим більше забирати оригінали заяв.


На одній з дільниць в Житомирі пересувна скринька не була опломбована. В Коростишеві на 161 дільниці було багато «близнюків», а в квартирах прописано по 7 чоловік. Таке буває, але ці факти примушують замислитись».

 

З огляду на оприлюднені міжнародними спостерігачами факти, Керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований зазначив, що всі помилки потрібно врахувати й «другий тур президентських виборів має відбутися на належному рівні».


 

Газета «Житомир Ньюс» №3 від 21.01.2010

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"