Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр обурений діями Держказначейства в Житомирській області
2010-01-26 10:33:00

Єдиний Центр обурений діями Держказначейства в Житомирській області

Коли приватним підприємцям тижнями не перераховуються кошти за поставлені державним установам та організаціям товари та надані послуги, на думку Годованого, такі дії Держказначейства можуть спровокувати банкрутство окремих підприємств Житомирщини.

«Сьогодні в Житомирській області склалась незрозуміла ситуація у партнерських стосунках між державними організаціями та «приватниками». А саме, Держказначейство не перераховує кошти приватним підприємствам за поставлені держустановам товари чи надані послуги. При цьому, так звані «платіжки» знаходяться в казначействах й, фактично, кошти мають бути перераховані на рахунки постачальників», - говорить керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований.

 

Також Годований звертає увагу, що «у цій ситуації місцева влада мовчить й не дає жодних публічних пояснень чи коментарів».

 

«Обласне керівництво має відреагувати на ситуацію. Якщо не витримані терміни платежів, має бути графік погашення заборгованості, щоб підприємства чітко знали, коли вони зможуть отримати свої кошти. Підприємці сьогодні мовчать про «неприємну ситуацію» тому, що все таки хочуть отримати гроші. Адже, від них залежить й сплата податків, й виплата зарплат працівникам перед Різдвяними святами. А для декого - це може стати ризиком банкрутства», - констатує прикрий факт Годований.

 

Також єдиноцентрист наголошує, що за такого рівня відповідальності держустанов та казначейства зокрема, може скластися ситуація, коли «приватні підприємства просто відмовляться мати справу з державними організаціями або ж вимагатимуть стовідсоткову передоплату».

 

«Ми можемо дійти до колапсу, коли підприємці вимагатимуть гроші наперед або при формуванні кошторисів закладатимуть у ціну товарів і послуг свої ризики. Тоді складно буде місцевій владі організовувати діяльність держустанов, отримувати товари й послуги від приватників та боротися з заборгованостями по зарплаті. Влада має вжити невідкладних заходів, а стосунки з бізнесом мають бути партнерськими», - підсумовує Годований.

 

На останок в продовження теми від редакції  "Житомир Ньюс".  Агентство "Інтерфакс-Україна" повідомляє, що Державне казначейство просить комерційні банки в період з 24 по 31 грудня в першочерговому порядку виконувати платіжні доручення клієнтів установ банків по перерахуванню коштів, які належать Пенсійному фонду, державному та місцевим бюджетам.

 

У своїх листах до фінустанов голова Держказначейства Тетяна Слюз і голова Пенсійного фонду Олексій Зарудний просять також щогодини перераховувати на рахунки органів ПФ, відкритих в установах Ощадбанку, страхові внески, що сплачуються на рахунки комерційних банків.

 

Це прохання ПФ аргументує необхідністю накопичити фінансовий ресурс для своєчасної виплати пенсій протягом першої декади січня 2010 року.

 

Як повідомлялося, Секретаріат президента оцінює дефіцит держбюджету в грудні в 15 млрд. гривень, а в першому кварталі 2010 року - в 13 млрд. гривень.

 

За даними Секретаріату, на 17 грудня залишок коштів на рахунках Єдиного казначейського рахунку становив близько 2 млрд. гривень.

 

Секретаріат глави держави також оцінює дефіцит ПФ в 2009 році у 17 млрд. гривень, який за 11 місяців було профінансовано за рахунок наданих урядом позик на 16 млрд. гривень.

 

При цьому залишок коштів ПФ скоротився за січень-листопад з 3,5 млрд. гривень до 1,1 млрд. гривень при місячних виплати близько 13,5 млрд. гривень.


 

Газета "Житомир Ньюс" №291 від 6.01.2010

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"