Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Борщівський: «Ми повинні відкрити свої душі для цих дітей…»
2009-12-21 12:51:00

Борщівський: «Ми повинні відкрити свої душі для цих дітей…»

… Віктора Борщівського, голову Житомирської міської організації Єдиного Центру, керівника клініки «Медібор», в школі – інтернаті зустрічали як людину, яку давно і добре знають.

 

Вчора, 17 грудня, журналіст сайту Житомир Ньюс разом з керівником приватної клініки «Медібор» , головою Житомирської міської організації Єдиного Центру Віктором Борщівським, який привіз з собою багато новорічних  подарунків, побували в Житомирській школі – інтернаті для дітей – сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

…Я запросив їх, нарядно одітих, стати біля вбраної ялинки, під якою вже лежали новорічні подарунки. І навкруги, в зовнішньому, видимому антуражі, вже розпочались новорічні свята. До них приїхали гості, щоб поздоровити їх, звучала музика. Але очі дітей говорили про відсутність свята…

 

…Я двічі попросив їх, ставших біля ялинки, посміхнутись – до них прийшов «Миколай» з подарунками!! Прийшла ялинка, свято!!


Хлопчики і дівчатка дивились на мене. І не реагували на моє прохання. Вони думали про щось своє, про щось дуже важливе для них.


Хоча моє побажання - в ту ж секунду! – з готовністю виконали б більшість їх однолітків, які проживають в звичайних житомирських сімях, мають батька і матір.

…Тільки після «знаку» виховательки вони почали посміхатись.

Діти, що стояли переді мною -  вихованці Житомирської школи – інтернат для дітей сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це діти, батьки яких з тих чи інших причин не можуть доглядати за ними. Причина, чому  більшість дітей опинилась  в цій школі – алкоголізм, наркозалежність їх  батьків і матерів. Дітей - сиріт, і тих, у кого загинули рідні, тут незначний відсоток.

 

… Віктора Борщівського, голову Житомирської міської організації Єдиного Центру, керівника клініки «Медібор», в школі – інтернаті зустрічали як людину, яку давно і добре знають. На протязі п’яти років депутат Житомирської міськради постійно буває тут, надає ту чи іншу допомогу. Наприклад, в минулому році для випускників школи придбав вмісткі і зручні сумки, куди  юнаки і дівчата змогли покласти свої особисті речі і, як говориться, піти в життя…

 

В цьому році, до дня знань, відомий в місті лікар привіз своїм підопічним зошити, ручки й інші необхідні для навчального процесу речі. Цей перелік добрих справ, зроблених від щирого серця, можна продовжувати.

-Ми всі заклопотані своїми планами, проблемами – внутрішніми, сімейними, фінансовими, навіть політичними питаннями, - сказав Віктор Борщівський,-Але ми не повинні забувати про те, що є діти, які не мають сімей. Їм важко жити. Наш обов’язок – відкрити свої душі для цих дітей, щоб зігріти їх, підтримати.

 

Віктор Борщівський поздоровив дітей з днем Миколая, вручив солодощі, побажав радісних новорічних свят.

 

 

 

Влад Башинський Сайт ZHitomirnews.com

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"