Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Кому заважають відкриті списки?
2009-12-11 13:37:00

Кому заважають відкриті списки?

Годований: «Чи щирі кандидати в Президенти у своїх обіцянках скасувати систему закритих списків на місцевих виборах?»

Єдиний Центр звертається до основних претендентів на пост Президента України, лідерів політичних сил, представлених у Верховній Раді, В. Литвина, Ю. Тимошенко, В., Ющенка, В. Януковича, з вимогою  ще до президентських виборів запровадити відкриті списки на місцевих виборах, які відбудуться 30 травня 2010 року. Про це повідомив керівника секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований на прес-конференції у середу 2 грудня.


Також,  підтримати цю ініціативу й підписати згадане Звернення було запропоновано всім  політичним силам Житомирщини та місцевим депутатам. Того ж дня, 2 грудня в середу, представник Єдиного Центру доставив Звернення в офіси 10 Житомирських обласних осередків політичних партій. А саме  документ отримали Партія Регіонів, ВО «Батьківщина»,  Наша Україна, Народна Партія,  КПУ,  «Фронт змін», УНП, Соціалістична партія України, Сильна Україна (Тігіпко),  Українська платформа.


Політичним силам та депутатам місцевих рад було запропоновано до 8 грудня визначитися щодо підтримки ініціативи Єдиного Центру, тому що саме після відзначення Дня місцевого самоврядування підписані Звернення надсилаються В. Литвину, Ю. Тимошенко, В., Ющенку, В. Януковичу.


Для вивчення та обговорення змісту Звернення політичні сили мали шість днів. Хоча, власне й обговорювати нема що: основні претенденті на пост Президента України в  своїх передвиборчих Програм чітко обіцяють запровадити відкриті списки на виборах до Верховної та місцевих рад.  Обіцяли, потрібно виконати! А виконати є всі можливості ще до виборів.


«Головним аргументом для виконання пункту Програм щодо запровадження відкритих списків є те, що кандидати у президенти мають всі можливості виконати обіцяне. Якщо порахувати кількість народних депутатів від партій, які представляють кандидати у президенти, їх в Парламенті є близько 400», - повідомив єдиноцентрист Руслан Годований.


Також,  депутат Богунської районної ради наголосив:
«Люди хочуть знати своїх депутатів в обличчя, а не голосувати за списки з одноосібним лідером. Тому Єдиний Центр закликає основних претендентів на пост Президента України довести людям щирість своїх передвиборних обіцянок й при підтримці своїх партій впровадити відкриті списки невідкладно – до президентських виборів».
Проте, в противагу обіцянкам маємо прикрий факт. Свій підпис під Зверненням поставили лише
Керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Р. М. Годований;
Голова Житомирської обласної організації Народної Партії, Народний депутат України М. М. Рудченко;
Голова Житомирської обласної організації політичної партії «Фронт Змін» О. Є. Козлов;
Перший секретар Житомирського обласного комітету Соціалістичної партії України О. Пінський


Представники Партії Регіонів через організаційні моменти твердо обіцяли поставити свій підпис 9 грудня 2009 року. 
Коментарі зайві. Політичні сили на місцях, а відтак і в Парламенті, насправді не підтримують своїх лідерів? Чи, можливо, лідери просто обіцяють людям, не збираючись виконувати власні передвиборчі програм?  Отже, нас знову обманюють, відбираючи право голосу та маніпулюючи нашим вибором?
 

Газета «Житомирський НЕформат» №47 від 9.12.09

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"