Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр закликає кандидатів у Президенти проголосувати за відкриті списки
2009-11-27 11:44:00

Єдиний Центр закликає кандидатів у Президенти проголосувати за відкриті списки

«Сьогодні у В.Януковича, Ю.Тимошенко, В.Литвина як кандидатів, які мають фракції у парламенті, є всі можливості довести, що тези їхніх програм це не лише передвиборча риторика. Тому обіцянка про запровадження відкритих списків на місцевих виборах має бути виконана невідкладно», – наголошує член Президії Єдиного Центру Людмила Денисюк.

Політик нагадує, що представники від Партії регіонів, БЮТ, Блоку Литвина неодноразово виступали за запровадження відкритих списків на виборах до місцевих рад. Тобто, станом на сьогодні таку ініціативу мають підтримати більше 400 депутатів. Л. Денисюк вважає, що під законопроектом щодо зміни системи виборів мають стояти підписи керівників фракцій ПР, БЮТ, Блоку Литвина та НУНС. Це продемонструє суспільству, що для прийняття важливих для країни рішень, здатні об’єднатися різні політичні сили, незважаючи на передвиборчу боротьбу.

 


Член Президії Єдиного Центру переконана, що запровадження відкритих списків на місцевих виборах, вирішить низку болючих питань. «По-перше, це дасть змогу якісно посилити місцеві представницькі органи, бо в них потраплятимуть не за рішенням київських партійних вождів, а завдяки авторитету у місцеві громаді. По-друге, це змусить політичні партії серйозніше поставитися до розвитку своїх регіональних структур, а не замикатися лише на роботі у центрі», - пояснили Л.Денисюк.
За її словами, відкриті списки також наблизять нашу виборчу систему до існуючої європейської практики, у якій при пропорційній системі переважає принцип відкритого формування партійних списків.


Політик нагадала, що Єдиний Центр ще навесні 2009 року вніс до парламенту Виборчий кодекс, який передбачав запровадження відкритих списків, двотуровість обрання мерів, ліквідацію іменних виборчих блоків. Його прийняття убезпечить нас від потреби корегувати виборче законодавство у процесі виборів, що вже стало поганою традицією в Україні.


 

 

 

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"