Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Хто є хто в житомирських виборчих штабах?
2009-11-20 15:21:00

Хто є хто в житомирських виборчих штабах?

Для більшості із нас, житомирян, буде цікавим знати, хто ж особисто, на Житомирщині, керує виборчим штабом того чи іншого кандидата в Президенти України. Що є ключовим моментом політики їх партії.

Журналіст сайту ЖитомирНьюс вирішив поспілкуватись з представниками політичних сил, задати їм декілька запитань.


1. Кого, якого кандидата в Президенти підтримує ваша партія?
2.  Головна направленість ваших дій на нинішньому етапі?
3. Окрім участі, чи не участі в президентських перегонах, який, з вашої точки зору, актуальний сигнал  ви хотіли б донести суспільству?
4. Хто є керівником обласного виборчого штабу.

До уваги читачів коментар з цього приводу Керівника секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслана Годованого.

«У нас розбудовані і діючі партійні структури по всій області. На нинішньому етапі, в першу чергу, ми готуємось до місцевих виборів 2010 року. В кінці листопада, на початку грудня  відбудеться з’їзд партії і ми визначимось, кого з кандидатів в Президенти наша політична сила буде підтримувати.
Екс – глава Секретаріату президента і нині лідер партії Єдиний Центр Віктор Балога звернувся до зареєстрованих кандидатів у Президенти - 
 чинного глава держави В. Ющенка, А. Яценюка, Ю. Костенка і А. Гриценка. Між ними немає принципових розбіжностей у поглядах на демократію, як базову цінність суспільства. Нині жоден із них не є фаворитом кампанії, не може претендувати на перемогу. І тому, для збереження демократичної перспективи України, названим політикам треба визначитись з єдиним кандидатом і піти на вибори демократичним фронтом.
Якщо вони цього не зроблять, то Єдиний Центр на початку грудня, на своєму з’їзді, буде визначатись, кого з кандидатів ми будемо підтримувати.
Ми активно готовимось до місцевих виборів, оскільки вважаємо, що більшість проблем людей можуть і повинні вирішуватись саме на місцях і місцевими радами, а не тільки в Києві. Ми за відкриті списки. Але не в вигляді, який запропонував БЮТ. Вони бачать вирішення питання в тому, щоб надрукувати і донести людям весь список осіб, які претендують отримати статус депутата. Але ж «бютівці» не вбачають можливість висловлення відношення виборців до того, чи іншого кандидата. Що і буде створювати його прохідний чи непрохідний рейтинг. І саме в такий спосіб могло б реалізовуватись право вибору людей», -  процитував Руслана Годованого журналіст сайту ЖитомирНьюс Вдад Башинський.


 

Газета «Імперія ТВ» №46 від 11.11.2009

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"