Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Питання тижня: чого більше в нинішній епідемії грипу – справжньої пандемії чи передвиборчого піару?
2009-11-16 10:49:00

Питання тижня: чого більше в нинішній епідемії грипу – справжньої пандемії чи передвиборчого піару?

Минулої п'ятниці відбулося друге пленарне засідання 35-ї сесії Житомирської міської ради 5-го скликання, на якій міські депутати обговорили ряд важливих питань, зокрема і ситуацію із захворюваністю на ГРВІ та грип у Житомирі. З цього приводу депутат Житомирської міської ради, голова Житомирської міської організації Єдиного Центру, головний лікар клініки «Медібор» Віктор Борщівський кореспонденту газети «Місто» сказав: "Ця проблема має дві складові: медичну і політичну".

Сьогодні лише лінивий не обговорює ситуацію із захворюваністю українців на грип. Проблема одночасно і складна, і абсурдна. Складна, тому що лікарі поки що не можуть локалізувати епідемію та звітувати про зменшення кількості тих, хто захворів. Епідемія справді існує, й ігнорувати її було б, принаймні, нерозумно.


А ось до абсурду справу довели наші політичні вожді – своїми суперечливими діями, безвідповідальними заявами та бажанням якомога привабливіше виставити перед електоратом свою персону. Звичайно ж, на фоні критики політичних опонентів. Простим людям все це відверто набридло...

 

Минулої п'ятниці відбулося друге пленарне засідання 35-ї сесії Житомирської міської ради 5-го скликання, на якій міські депутати обговорили ряд важливих питань, зокрема і ситуацію із захворюваністю на ГРВІ та грип у Житомирі. 
З цього приводу депутат Житомирської міської ради, голова Житомирської міської організації Єдиного Центру, головний лікар клініки «Медібор» Віктор Борщівський кореспонденту газети «Місто» сказав:
    
     - Ця проблема має дві складові: медичну і політичну. Як це не прикро звучить, але дехто намагається на нещасті людей заробити собі додаткові піар і популярність. Тим часом маємо померлих від тяжкої пневмонії. Причиною загибелі людей є не тяжкість хвороби як такої, оскільки її успішно лікують у багатьох країнах, а стан нашої вітчизняної медицини і рівня життя переважної більшості людей.


 У цивілізованих країнах апарати штучного дихання корелюють вологість повітря, його газовий склад, глибину дихання, і там немає випадків смерті людей, як це є сьогодні в нас. У нас апаратура кількох десятиліть давності, що виконує лише функцію на кшталт міхів гармонії.
 

Я телефонував колегам-медикам у Тернопіль, то мені розповіли, що хто був на дешевих антибіотиках, то не справився із захворюванням. А хто придбав дороговартісні  імпортні, той мав шанс вижити.
 

Влада нашої держави знала, що шириться пандемія, і вона не омине Україну. Треба було заздалегідь як слід до неї готуватися: закуповувати відповідні обладнання, антибіотики, противірусні препарати, створювати спеціальні штаби і таке інше. Нічого подібного не було. У нас, образно кажучи, почали хреститися, коли вдарив грім... Противірусні препарати безглуздо купувати через тиждень після того, як почали вмирати хворі. Адже вірус зайшов у країну ще раніше...
 

Ми маємо висококваліфікованих лікарів. Вони надають допомогу хворим і гинуть самі не тому, що невмілі спеціалісти, а це трапляється також через стан нашої медицини, рівень її технічної оснащеності, порядки в державі в цілому. Нині примушують шестикурсників медичних вузів, по суті, голіруч працювати з тяжкохворими, розповідають їм про фронтові будні медиків у роки Великої Вітчизняної війни... То, може, вернемося до медицини XVI століття? Про що ми говоримо сьогодні, коли надворі ХХЇ століття? Сучасні апарати штучного дихання мають бути в кожній найвіддаленішій лікарні і в кожній машині невідкладної допомоги...

Антон Бездітко, Сергій Фещенко Газета «Місто» №46 від 12.11.2009

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"