Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр закликає кандидатів-демократів об’єднатися
2009-11-10 14:54:00

Єдиний Центр закликає кандидатів-демократів об’єднатися

Лідер Єдиного Центру Віктор Балога закликає до об’єднання демократичних сил на виборах Президента України. Зокрема, він пропонує Віктору Ющенку, Анатолію Гриценку, Юрію Костенку та Арсенію Яценюку визначити єдиного серед них кандидата у Президенти. Таке об’єднання спільних дій, на думку Віктора Балоги, необхідне для збереження демократичної перспективи України.


 
«Нині втратили єдність окремі політики, які вважають себе демократами і колись об’єднувалися навколо Віктора Ющенка. Зокрема, прихильники Юлії Тимошенко саме її вважають єдиним кандидатом від демократичних сил. Хоча на посаду Глави держави претендують ще кілька носіїв демократичних ідей зі спільним політичним минулим. Це чинний Глава держави Віктор Ющенко та Анатолій Гриценко, Юрій Костенко, Арсеній Яценюк», - заявив Віктор Балога.

Лідер Єдиного Центру вважає, що  «окремо нині жоден з цих політиків немає шансів на виборах Глави держави, тоді як об’єднавши зусилля вони зможуть вивести свого претендента у другий тур».

Рішення доцільно закріпити письмово і за участі посередника. Він має бути рівновіддаленим від кандидатів, але при цьому користуватися їхньою довірою.

Віктор Балога повідомив, що Єдиний Центр пропонує кандидатам два варіанти спільних дій. Перший: єдиний кандидат визначається під час переговорів, решта відмовляються від балотування і працюють на його підтримку. Другий: кандидати ведуть власну виборчу кампанію з умовою «взаємного ненападу». Єдиний кандидат визначається за місяць до дня голосування, виходячи з соціологічних рейтингів.

 «Таким чином, - зауважує лідер партії, - впродовж кампанії штаби кандидатів працюють на втілення цієї політичної комбінації, яка дозволить вивести демократичного кандидата у другий тур».

 «Є лише одна перешкода для втілення цього сценарію: це надмірні амбіції кожного з названих політиків. Однак їм треба дбати не про власний пафос, а виходити з ризику «бетонування» демократії в Україні. Саме таке об’єднання матиме значно більший «кумулятивний ефект», ніж розрізнена участь у кампанії», - сказав Віктор Балога.

Він наголосив, що «Єдиний Центр ставить перед кандидатами на посаду Президента України головну вимогу - розвиток демократичних цінностей держави. Будь-які програми, гасла, конкретні дії, які обмежуватимуть демократичні права і свободи, категорично неприйнятні». 
                

Віталій Кравцов Газета "Єхо" №45 від 5-11.11.2009

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"