Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

    Балога:
2009-11-06 11:00:00

Балога: "Борт із ліками мали б зустрічати вантажники, а не керівники держави "

На сьогодні громадськість не має точних, об’єктивних і вичерпних даних про перебіг епідемії захворювань на грип та ГРВІ в Україні, бо існує кілька офіційних джерел інформації щодо поширення недуги по країні. Таку оцінку сьогодні висловив лідер Єдиного Центру Віктор Балога.

 Він відзначив, що просте зіставлення заяв Прем’єр-міністра, першого віце-прем'єра, міністра охорони здоров’я та його заступників, головного державного санітарного лікаря та інших державних чиновників про причини і масштаби пандемії в нашій країні створює цілковиту інформаційну какофонію. Замість повної та однозначної картини того, що насправді відбувається із захворюваністю на грип та вірусні інфекції, налякані люди чують і переповідають один одному розрізнені та суперечливі цифри, висновки і рекомендації. По суті, інформування населення про епідемію стало епідемією дезінформації та обману, у тому числі свідомого.
    
     «Те, як урядовці і чиновники розказують про розвиток захворюваності, нагадує гру на розбитому, розладнаному піаніно. Щодня ми чуємо різні цифри уражених і померлих. Люди достеменно не знають, чи летальні випадки є наслідком дії вірусу «каліфорнійського» грипу чи спричинені іншими хворобами. Зрештою, невідомо, чи в Україні вже почалася епідемія A/H1N1, як це стверджує міністр В.Князевич, чи ні, про що заявляє його колега, головний державний санітарний лікар О.Біловол. Донині люди губляться у виборі засобів профілактики та лікування недуги».
    
     В.Балога наголосив, що такий інформаційний розлад викликає подальшу паніку населення, створює поживне середовище для нових неймовірних чуток. Люди не можуть реально оцінити ступінь наявної загрози та зрозуміти, які є дієві способи уберегтися від грипу та ГРВІ. 
    
     «Уряд створив спеціальну протиепідеміологічну комісію. Напевно, саме вона мала б стати джерелом повної і компетентної інформації про перебіг епідемії, пропозицій для запобігання її розвитку, профілактики та лікування. З інформування населення треба вилучити всі піарні чи політичні компоненти – зрештою, борт із ліками мали б зустрічати вантажники, а не керівники держави. Життя та здоров’я українців не може бути предметом будь-яких спекуляцій”, - підкреслив лідер Єдиного Центру.    
     
     
    
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"