Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Із запитанням – «до бар’єра»
2009-10-23 10:27:00

Із запитанням – «до бар’єра»

Політична партія Єдиний Центр не висуватиме свого кандидата на президентських виборах. Проте й залишатися осторонь цієї доленосної події у житті держави не збирається. Цими днями Єдиний Центр розпочав всеукраїнську громадянську кампанію «Запитай кандидата».

Метою її, повідомив на прес-конференції керівник секретаріату обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований, є намагання спонукати громадян до усвідомленого вибору під час обрання Президента України. «Ми прагнемо, - заявив Р.Годований, - щоб виборці замислилися над тим, якою буде країна в разі приходу того чи іншого кандидата до влади».

 

Намагаючись сподобатися виборцям, кандидати не скупляться на обіцянки. Організатори громадянської кампанії «Запитай кандидата» сформулювали запитання до основних кандидатів у президенти, так чи інакше причетних до влади, й розмістили їх на білбордах.

 


Скажімо, в Юлії Тимошенко пропонується запитати: чому вона не виконала своїх обіцянок щодо виплати вкладів Ощадбанку СРСР та створення професійної влади; у Віктора Януковича – чому він експлуатує питання другої державної мови; у Віктора Ющенка – де обіцяні ним боротьба з корупцією і розподіл влади та бізнесу (особливо з огляду на нещодавнє призначення олігарха Петра Порошенка міністром закордонних справ); у Володимира Литвина – чому Верховна Рада як не працювала до нього, так і не працює. А в Арсенія Яценюка – запитати, з ким він рятуватиме країну.

 


 «Єдиноцентристи», підкреслив Р. Годований, своєю акцією сподіваються спонукати громадян до свідомого вибору. Вона не спрямована ні проти, ні за якогось кандидата. Відкривши на сайті партії спеціальне діалогове вікно, Єдиний Центр закликає громадян України до активного обговорення того, наскільки реальними і справді вартісними для народу і держави є програми й постаті кандидатів на найвищу державну посаду.
      
     
 

Газета «Житомирщина» №113 від 22.10.2009

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"