Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Житомирських водіїв таки «облапошили»
2009-10-08 11:54:00

Житомирських водіїв таки «облапошили»

— Дуже багато житомирських водіїв стали жертвою даішників після того, як повертали праворуч на перехресті вулиць Черняховського і Малої Бердичівської. Наші юристи розкопали у законодавстві норму про те, що усіх водіїв мали попередити про нову дію знаку, — обурюється діями ДАІ у розмові зі «Скандальним Житомиром» керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований.


 

Щоб припинити свавілля інспекторів ДАІ, яке вони вчинили скористувавшись незнанням городян, Єдиний Центр надіслав листа головному даішнику області.

«Скандальний Житомир» наразі дуже цікавить: що ж відповість на це чиновник. Чекаємо...

№ 394-П від 30.09.2009 року

Начальнику УДАІ УМВС України
у Житомирській області
Недільському В.В.

Шановний Володимире Володимировичу!

Звертаю Вашу увагу на факт, який набув широкого розголосу та викликав резонанс в ЗМІ Житомирщини.

Мова йде про зміну дорожнього знаку на розі вулиць Малої Бердичівської та Черняхівського, що в Житомирі. А саме: в зазначеному місці багато років було два знаки: один забороняв поворот з вулиці Малої Бердичівської на Черняхівського (праворуч), а інший уточнював, що заборона діє лише для вантажівок.

Проте, з 23 вересня 2009 року уточнюючий знак зник й знак: «поворот на право заборонено» став діяти для всього транспорту. Ситуацією скористались працівники ДАІ, які тут же за поворотом встановили чергування й штрафували неуважних водіїв.

Цитуючи сайт УМВС України в Житомирській області, «Управління державної автомобільної інспекції вживає заходів щодо профілактики аварійності на автошляхах області, розшуку викраденого автотранспорту, здійснює нагляд за перевезенням небезпечних вантажів та станом доріг в області», переконаний, що головним завданням працівників ДАІ є «профілактика», а не «покарання».

З огляду на сказане, прошу вжити заходів щодо подібних дій працівників Управління державної автомобільної інспекції й, як варіант уникнення подібних ситуацій у майбутньому, пропоную повідомляти житомирянам та гостям міста через ЗМІ про встановлення тимчасових дорожніх знаків чи зміну дорожніх знаків на житомирських дорогах.

До того ж, дозволю собі нагадати про дію Постанови Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. N1306 «Про Правила дорожнього руху»
33. ДОРОЖНІ ЗНАКИ
(Додаток 1) (306а-2001-п)
7. Таблички до дорожніх знаків
7.20 «Діє від...». Вказує дату (день, місяць, рік), з якої набувають чинності вимоги дорожнього знака. Табличка встановлюється за 14 днів до початку дії знака і знімається через місяць після того, як почав діяти знак.

З повагою
Керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру
Р.М. Годований

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"