Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

НЕ«ЕРУНДА»- 2. АБО ДРУГА ПОМИЛКА, І НЕ ТІЛЬКИ ДАЇ…
2009-10-07 11:47:00

НЕ«ЕРУНДА»- 2. АБО ДРУГА ПОМИЛКА, І НЕ ТІЛЬКИ ДАЇ…

Про численні звернення до Житомир Ньюс житомирських автовласників довідався керівник обласного секретаріату партії Єдиний Центр Руслан Годований. На сайті Житомир інфо зявився відкритий лист Єдиного Центру до керівництва ДАЇ області.

Про численні звернення до Житомир Ньюс житомирських автовласників довідався керівник обласного секретаріату партії Єдиний Центр Руслан Годований.


Це продовження теми, піднятої на сайті Житомир Ньюс 28 вересня. Матеріал називався «Ерунда», помилка ДАЇ, чи засада за рогом...?»


Наскільки можливо коротко його суть: житомирянин Н за кермом десять років, місто знає як свої п’ять пальців. Знаходячись в своєму авто, навпроти магазину «Еко», звично, як це робив сотні разів, з вулиці Малої Бердичівської повернув направо, на Черняховського. І збирався їхати в бік Соборного майдану. За рогом будинку стояло авто ДАЇ. Водія звинуватили в порушенні ПДР. Н. здивувався і попросив пояснень. Водію запропонували пройти до знаку на розі вулиць. Даїшники показали знак (на знімку), поворот направо заборонено - порушив ПДР.
У Н. очі полізли на лоб: стільки їздив, ніколи тут нічого не порушував, а тут – порушив?! Під час розмови з контролерами руху, інші автівки теж повертали направо.


І тут Н. все зрозумів, точніше, пригадав. Під знаком – проїзд направо заборонено завжди висів додатковий – заборонено тільки грузовим авто. І цей знак там був. Нижче знака «Заборонено направо»- не окрашене, іржаве місце з якого недавно зняли роз’яснювальний.
Журналіст побував на цьому ж місці, зупинив середнього віку чоловіка, перед тим запитавши, чи має він авто. Має. А чи продовжив би він рух з Малої Бердичівської направо, на Черняхівського, в сторону театру?
«Звичайно», - впевнено відповів житомирянин, навіть не дивлячись в бік запропонованого напрямку руху. Так він це робив і робить багато років. Поворот направо дозволено. Тоді я попросив його повернутись – знак забороняв це робити. В цей час десятки автівок спокійно повертали направо. Житомирянин скоренько збагнув, що хтось зняв роз’яснювальний знак. Але він впевнено сказав, що ДАЇ такої «ерунди» зробити не могло. Хтось «побавився».
Інший житель міста, теж автовласник, надзвичайно здивувався, що направо вже не можна, хоча всі авто – їхали? Мій співрозмовник сказав, що «це помилка ДАЇ. Вони обов’язково повинні тут поставити знак – «Увага, рух змінено». Цього не зроблено. І люди, звично, повертають направо».


А там, за рогом, їх вже чекають… Чоловік, згадавши про штраф в 200 грн., вдячно подякував, що його попередили про можливі неприємності на цьому місці.
ЗА РОГОМ ДІЙСНО ЧЕКАЮТЬ…
Після публікації матеріалу, до редакції сайту Житомир Ньюс телефонували автовласники, яких на вказаному місці за вищезазначене порушення ПДР дійсно зупиняли і оформляли документи, як за порушення правил дорожнього руху. А це можливий штраф десь до 600 гривень! В наш непростий час для більшості людей – це гроші.
Подальший розвиток подій – матеріал про зловживання контролерів руху був опублікований в ЗМІ Житомира.
Про численні звернення до Житомир Ньюс житомирських автовласників довідався керівник обласного секретаріату партії Єдиний Центр Руслан Годований. На сайті Житомир інфо зявився відкритий лист до керівництва ДАЇ області. Публікуємо його у викладенні журналіста цього Інтернет – видання.
«КАК В ЖИТОМИРЕ СОТРУДНИКИ ГАИ ШТРАФУЮТ ВОДИТЕЛЕЙ»
В распоряжении Житомир.info находится открытое письмо руководителя секретариата Житомирской областной организации политической партии «Единый Центр» Руслана Годованого, адресованное руководителю Госавтоинспекции в Житомирской области Владимиру Недельскому, в котором автор обращает внимание на факт использования сотрудниками ГАИ ситуации после изменения знаков в центре города на перекрестке улиц Малой Бердичевской и Черняховского.
Руководитель Секретариата считает, что сотрудники ГАИ воспользовались ею для сбора штрафов: «23 сентября 2009 уточняющий знак исчез и знак: «поворот направо запрещен» стал действовать для всего транспорта. Ситуацией воспользовались сотрудники ГАИ, которые тут же за поворотом установили дежурство и штрафовали невнимательных водителей».
«Прошу принять меры в отношении подобных действий работников Управления государственной автомобильной инспекции и, как вариант предотвращения подобных ситуаций в будущем, предлагаю сообщать житомирянам и гостям города через СМИ об установлении временных дорожных знаков или изменение дорожных знаков на житомирских дорогах», - пишет Годованый.
«Кроме того, позволю себе напомнить о действии Постановления Кабинета Министров Украины от 10 октября 2001 г. N 1306 «О Правилах дорожного движения»
(Приложение 1) (306а-2001-п)
7. Таблички к дорожным знакам
7.20 "Действует от ...". Указывает дату (день, месяц, год), с которой вступают в силу требования дорожного знака. Табличка устанавливается за 14 дней до начала действия знака и снимается через месяц после того, как начал действовать знак», - цитирует Правила руководитель секретариата Житомирской облорганизации «Единого Центра».

…НЕ «ЕРУНДА» - 2: помилка виправлена, чи навпаки?..
5 жовтня працівники сайту Житомир Ньюс знову побували на розі вулиць Черняховського і Малої Бердичівської. Транспорт, як і раніше, повертав направо, але автовласників вже неможливо було звинуватити в порушенні ПДР. Так, під знаком «Направо рух заборонено», висів роз’яснювальній – заборонено вантажівкам.
І тут вже і можна було б сказати, що проблема, яка була створена посадовими особами – комісією з безпеки дорожнього руху Житомирської міськради і працівниками ДАЇ – успішно вирішена.
Але ж це не так. Тому що комісія, реагуючи на публікації в ЗМІ, вирішила з 25 жовтня знову-таки зняти роз’яснювальний – «Заборонено вантажівкам», що буде означати – поворот з М. Бердичівської на Черняхівського – заборонено для всіх видів транспорту.
Це, як вони вважають, робиться з метою розвантажити місце руху навпроти «Еко», де автівки, тролейбуси, маршрутки з М. Бердичівської виїжджають на Черняховського.
Але справа в тому, що і ця дія не допоможе «розрулити» ситуацію, яка виникла від непродуманого відкриття зупинки навпроти магазину «Еко». І навіть коли учасники руху не будуть «перестроюватись», ( як це робиться зараз), щоб потім зробити поворот направо, (в цей час їх рух блокує транспорт на зупинці), то все рівно – тролейбусам, маршруткам, з початком руху, треба буде робити поворот наліво, поруч вул. Черняхівського. І ця обставина теж може створювати аварійну ситуацію.


 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"