Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Про основні проблеми, перспективи та фінансування шкіл
2009-10-05 10:22:00

Про основні проблеми, перспективи та фінансування шкіл

Фінансування шкіл у 2010 році істотно зменшиться, і як наслідок збідніє українська освіта. Саме ця тема стала пріоритетною на прес-конференції Лесі Оробець, народного депутата України, голови підкомітету з питань базової освіти Комітету Верховної Ради з питань освіти та науки, заступника голови партії «Єдиний центр» на тему «Освітня реформа в умовах кризи: виклики та перспективи».


 Журналістам міста вона розповіла про нараду, яку провела з вчителями Житомирщини щодо освітньої реформи.

Народний депутат Леся Оробець повідомила, що вона, як голова підкомітету з питань базової освіти Комітету Верховної Ради, з освітянами області зустрілася втретє. Перш за все, переконана депутатка, завдяки вчителям та керівникам провідних навчальних закладів Житомирщини вдалося змінити графік проведення тестування.

Леся Оробець, народний депутат України сказала: ”Наступного року школи спершу закінчать навчання, видадуть атестати і тільки після того відбуватиметься ЗНО”.

Вступні пільги суперечать цілям освітньої реформи, запевнила Леся Оробець.
”Склалося так, що на престижні факультети боротьба відбувалася між найобдарованішими та найобездоленішими. Можете уявити, яке соціальне напруження мало таке рішення. Абсолютно зрозуміло, що Міністерство освіти нічого не може з цим вдіяти, бо більшість пільг встановлені на рівні закону”, - констатувала прикрий факт народний депутат України, заступник голови Єдиного Центру Леся Оробець.

Щодо бюджету на 2010 рік, то фінансування шкіл зменшиться на один мільярд гривень.
”Це на фоні того, що мільярд гривень додали Міністерству оборони й міністерству внутрішніх справ, на 30% збільшено фінансування прокуратури. Чому держава готова фінансувати тюрми, а не школи?”, - звернула увагу глядачів ЖОДТРК Леся Оробець.
Саме таке риторичне запитання залишається відкритим, а його вирішення, зокрема, залежить і від депутатського корпусу.
 

 

Н.Дехтієвська ЖОДТРК

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"