Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

На дочасних місцевих виборах Єдиний Центр знову переміг всі партії крім одної – «позапартійної»
2009-09-22 11:21:00

На дочасних місцевих виборах Єдиний Центр знову переміг всі партії крім одної – «позапартійної»

20 вересня 2009 року в 15-ти областях України та Автономній республіці Крим відбулися дочасні місцеві вибори. У 21 населеному пункті громади обирали міських, селищних (сільських) голів та депутатів міської ради. У 17- ти з них Єдиний Центр представив своїх кандидатів.

На Житомирщині вибори проходили в двох районах: Ружинському та Радомишльському - Вишнівська та Раковицька громади обирала сільських голів. 

Від самого початку перегонів Вишнівською виборчою комісією було зареєстровано троє кандидатів на посаду сільського голови, а Раковицькою - 9. Жоден з учасників перегонів з дистанції достроково не зійшов.
Всі дванадцятеро учасників перегонів балотувались на виборах шляхом самовисування, десятеро з них безпартійні. Козаченко Галина Вікторівна - є членом партії Єдиний Центр, а Кучерина Ольга Микитівна - членом ВО «Батьківщина».

За інформацією спостерігачів від Єдиного Центру на момент закриття дільниць явка на позачергових місцевих виборах у середньому по Україні склала 39,6%.
Найактивнішими виявилися жителі сіл Раковичі (Радомишльського р-ну, Житомирської обл.) та Павленкове (Лебединського р-ну, Сумської обл.), явка в яких склала 88,5% і 87,5%, відповідно. Загалом голосування пройшло не так активно як того очікували. Найбільш пасивними виявилися виборці у м. Лисичанськ Луганської області де проходили вибори міського голови – на дільниці прийшли лише 34,2%.


Попередні результати виборів Раковицького сільського голови
(Радомишльський район, Житомирська область)
 
Безсмертний Микола Іванович - 6
Григоревський Ярослав Леонідович -5
Козаченко Галина Вікторівна - 20
Кучерина Ольга Микитівна -32
Лейченко Сергій Борисович - 28
Марчук Олександр Сергійович - 39
Маляренко Микола Миколайович -31 
Самосуд Олександр Васильович - 6
Чумак Раїса Григорівна -15

Довідково: всі кандидати балотувались на виборах шляхом самовисування, семеро з них позапартійними. Єдиний Центр представляла Козаченко Галина Вікторівна, а Кучерина Ольга Микитівна є членом ВО «Батьківщина».

Попередні результати виборів Вишнівського сільського голови
(Ружинський район, Житомирська область)
 
Герасимчук Валентина Леонідівна -25 
Козак Наталія Петрівна - 67
Миронець Анатолій Романович -56 

Всі кандидати є позапартійними та балотувалися шляхом само висування.

В цілому, дострокові місцеві вибори в Україні пройшли спокійно, без серйозних порушень. Оперативна інформація про паралельний підрахунок голосів на всіх без виключення виборчих дільницях оприлюднюється на сайті www.edc.org.ua.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"