Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Годований: «Вірю, що в Житомирі можна відкрити інше відчуття життя»
2009-09-10 10:49:00

Годований: «Вірю, що в Житомирі можна відкрити інше відчуття життя»

В переддень святкування 1125-річчя міста Житомира Керівник Житомирського обласного секретаріату Єдиного Центру Руслан Годований висловив переконання, що саме Житомир «дасть початок добрим змінам в Україні».

В переддень святкування 1125-річчя міста Житомира кожен житомирянин згадує про свою малу батьківщину з найкращих патріотичних міркувань. Проте шкода, що ми – житомиряни, пробуджуємо в собі ці думки лише в двох випадках: першого разу – в день міста, вдруге – в день виборів, коли обираємо мера чи депутатів місцевих рад… Тобто, раз на чотири-п’ять років ми переконуємо себе, що маємо обрати собі очільників, які за «помірну плату» зроблять наше місто кращим, а наше життя комфортним. Й ми твердо переконані, що – ми громада й активні учасники життя свого міста.

Насправді, ми повинні зрозуміти, що ми житомиряни щодня, а не лише у двох вищезгаданих випадках.

Я не погоджуюсь з думкою, що від людини нічого не залежить, а все вирішує влада. Вона й має працювати тому, що отримує за це зарплату. Проте, згадайте: владу обирали вже багато разів. Й кожного разу залишались нею невдоволені. Тому, насправді, працювати мають всі спільно.

Вірю, що в Житомирі можна відкрити інше відчуття життя, якщо ми змінимо ставлення до себе й спонукаємо змінити світосприйняття інших – зміниться відчуття духу Житомира.

Маються на увазі елементарні побутові речі, які здатні перетворити побут в каторгу. Замість того, щоб дати хабаря начальнику жеку за ремонт під’їзду,  потрібно змусити  спільно всім під’їздом працювати ЖЕК. Якщо в будинку не працює належно опалення, спільно з мешканцями всіх квартир маємо змусити теплокомуненерго виконувати свої функції. З цього й  починається самоврядування та відчуття гордості за місто.

Таке відчуття гордості простіше розвивати в дітях, ніж потім перевиховувати в дорослих. Тому, можливо, замість «задобрювати вчителів», крім подарованих квітів на свята, варто приємно дивувати вчителя щодня: допомогти дитині краще підготуватись до уроку, щоб учень міг вразити педагога й ровесників своїми знаннями та ерудицією. З таких успішних виступів на уроці зростатиме відчуття власної гідності, впевненості, спроможності.

А ще варто почати з елементарного у власному місті: перш ніж викинути сміття – варто знайти смітник, тому що чисто не там де прибирають, а там, де не смітять.

Переконаний, якщо люди в житті робитимуть кроки назустріч один одному й поважатимуть свою працю й працю інших, можливо тоді розпочнуться довгоочікувані зміни. Маю надію, що Житомир, з плином  1125 років, дасть очаток  добрим змінам в Україні.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"