Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр успішно працює на місцевих виборах
2009-06-23 14:56:00

Єдиний Центр успішно працює на місцевих виборах

У 7 з 15 населених пунктів, де відбулися дочасні вибори сільських та селищних голів перемогу здобули кандидати від Єдиного Центру. У Коростенському районі Житомирської області Купищенська громада обрала сільським головою члена Єдиного Центру Глущенко Петра Петровича.

У 7 з 15 населених пунктів, де відбулися дочасні вибори сільських та селищних голів перемогу здобули кандидати від Єдиного Центру. Крім того, єдиноцентристи отримали більшість в Орлівській сільській раді Дніпропетровської області. Станом на 03 годину ночі 22 червня за попереднім підрахунком голосів Єдиний Центр займає передові позиції:
 1. Дніпропетровська область(Зеленобалківська сільська рада) – Лісова Ганна – 50,26%
2. Житомирська область(Купищенська сільська рада) – Глущенко Петро – 28,71%
  3. Закарпатська область(Великолучівська сільська рада) – Андрійко Іван – 80,33% 4. Київська область (Мигалківська сільська рада) – Герасименко Олена – 100%
  5. Кіровоградська область(Єлизаветградківська селищна рада) – Голуб Юрій – 61,18% 6. Тернопільська область(Перепельницька сільська рада) – Морозовський Франко – 55,75%
7. Хмельницька область(Почапинецька сільська рада) – Загородній Віталій – 37,59%
Крім того, Єдиний Центр здобув перемогу на виборах депутатів Орлівської сільської ради(Дніпропетровська область). Голоси виборців розподілилися наступним чином:
Єдиний Центр - 4 Партія регіонів – 3 Народна Партія - 3 БЮТ - 2 КПУ – 1 Позапартійний - 1
Нагадаємо, 21 червня 2009 року дострокові місцеві вибори пройшли в 13 областях України: 15 сіл обирали сільських та селищних голів, один населений пункт обирав депутатів сільської ради.  Як повідомили представники Єдиного Центру, на момент закриття дільниць явка виборців склала 66% по всій Україні. В цілому вибори пройшли спокійно, серйозних порушень зафіксовано не було.  Єдиний Центр проводив паралельний підрахунок голосів. З детальними результатами голосувань та додатковою інформацією можна ознайомитися на сайті www.edc.org.ua.

 

Сайт "Діловий Бердичів"

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"