Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

 Єдиний Центр запалив свічки
2008-11-27 15:25:00

Єдиний Центр запалив свічки

Пом’янули загиблих від голоду 1932-1933 років Обласна організація партії Єдиний центр провела з нагоди 75-річчя Голодомору 1932-1933 років на майдані Корольова Житомира масову акцію \"Запали свічку\". В цьому заході взяли участь голова обласної державної адміністрації Юрій Забела, голова обласної ради Віталій Француз, Житомирський міський голова Віра Шелуд-ченко, Єпископ Житомирський і Овруцький Української православної церкви Київського патріархату Ізяслав, настоятель Євангелістської церкви Ісуса Христа Виноградський.

Відкриваючи пам\'ятний мітинг-реквієм, на який, незважаючи на холодну, мокру, зі сніжною порошею погоду, прийшли молоді і похилого віку житомиряни, голова обласної організації парти "Єдиний центр", депутат Житомирської міської ради Геннадій Зубко сказав, що ця політична сила проводить таку масову акцію у всіх регіонах України, щоб наші люди знали сумні наслідки правління тоталітарного більшовицького режиму, належно вшанували його численні жертви, усвідомили необхідність розбудови своєї незалежної держави і цінували демократію, яку послідовно відстоюють Президент України Віктор Ющенко і національно-патріотичні сили. Промовець закликав єднатися для здійснення цієї високої мети.

Владика Ізяслав у своїй промові-проповіді зазначив, що таке лиходійне знущання над українським народом учинили боговідступники, люди, які поруйнували християнську мораль і цінності, грубою силою, терором утверджували свою владу на цій землі.

Емоційно виступив пастор Виноградський, якого за його переконання переслідував тоталітарний режим. "Такі страждання і жертви, яких зазнав український народ у тридцяті роки, могли завдати тільки кати", - визначив цей священнослужитель.
Владика Ізяслав разом з іншими священнослужителями Української православної церкви Київського патріархату та інших конфесій, які взяли участь у цьому масовому заході, відправили поминальну літургію по тих, хто страдницьки помер голодною смертю, попросили Бога упокоїти їхні душі. На встановлених імпровізованих екранах демонструвалися фото- і кінодокументи того лихоліття, портрети багатьох жертв Голодомору: дітей, підлітків і старих. На вшанування їх пам\'яті Житомирська хорова капела "Орея" дала концерт.
"Незважаючи на більшовицько-сталінський терор українська нація вистояла, перемогла смерть і сьогодні має свою державу. Відстоюймо свою незалежність, свою долю", - виголосив лідер житомирських єдиноцентрівців Г.Зубко і запросив присутніх запалити свічки пам\'яті. І тут, на мітингу, і у своїх домівках, і у своїх серцях. Учасники акції створили із запалених свічок перед трибуною стилізоване зображення пам\'ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років. Той символічний вогняний пам\'ятник ще довго сяяв на майдані. 

Іван АНДРІЄНКО Газета «Інтерес» № 46 26.11-02.12.08

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"