Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр - за високу духовність нації
2009-05-26 12:11:00

Єдиний Центр - за високу духовність нації

Єдиний Центр – найбільш помітна своєю діяльністю організація з-поміж решти громадських і політичних об’єднань України. Прагнучи постійно перебувати на вістрі суспільного життя, у травні Єдиний Центр виступив з черговою ініціативою, цього разу – щодо відзначення в нашій країні трьох свят – Дня Матері (10 травня), Міжнародного дня сім’ї (15 травня) і Міжнародного дня музеїв (18 травня).


Голова Житомирської обласної організації Єдиного центру Геннадій Зубко на спеціальній прес-конференції для житомирських журналістів повідомив, що 10 травня партійний актив вітав жінок області з Днем матері на вулицях Житомира і районних центрів.


  Крім того, було роздано більше 20 тисяч вітальних листівок для мам, жінки фотографувалися з членами Єдиного Центру, близькими людьми, одержували фото, багато знімків вміщено на сайті облорганізації у розділі “Події” http://zhitomir.edc.org.ua


Зазначені травневі свята Геннадій Григорович кваліфікував як гарну нагоду подбати про духовність української нації, рівень якої сьогодні, на жаль, не є високим.


Така деталь. Якщо у європейських країнах Міжнародний день музеїв проводять за відчинених до цих закладів дверей, куди кожен може зайти безкоштовно, то в Україні немає такої практики.

Єдиний Центр наполягає, аби свято музеїв і в нашій країні відзначали з відчиненими до них дверима, що сприятиме долученню до культурного надбання нації якомога ширшого загалу, іноземних туристів.
 

Відповідний лист щодо цієї ініціативи Єдиного Центру його обласна організація адресувала керівникам музеїв області та передала начальнику управління культури облдержадміністрації.


 До Міжнародного дня музеїв, а на Житомирщині він проходив 15 травня разом із Міжнародним днем сім’ї, облорганізація Єдиного Центру за власний кошт видала і поширила серед громадськості краю буклет з інформацією про наші музеї – своєрідний про них довідник, що знадобиться кожному, хто цікавиться історією своєї малої батьківщини.
  У контексті духовності привертає увагу й інша ініціатива Єдиного Центру: його народні депутати О.Білозір та І.Кріль 8 травня зареєстрували у Верховній Раді проект Закону України “Про винесення грального бізнесу за межі населених пунктів України”.


 

Борис Антонюк Газета «Місто» № 21 від 21.05.09

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"