Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

2009-05-21 14:22:00

"Відкриті двері" – до музеїв

Обласна організація Єдиного Центру провела просвітницьку акцію 18 травня був Міжнародним днем музеїв. У багатьох країнах Європи його відзначають як "День відкритих дверей" до музеїв, тобто безкоштовного відвідування цих культурно-освітніх та науково-дослідних закладів, що збирають, експонують та зберігають пам'ятки матеріальної і духовної культури. "Відкриті двері" до них практикуються для того, щоб всі бажаючі могли відвідати музеї і ознайомитися з історико-культурною спадщиною свого народу, надбанням людства.

"Партія Єдиний Центр ініціює запровадження в Україні світової практики "Днів відкритих дверей" в наших музеях з метою підвищення інтересу до історії України, культури і мистецтва нашого народу, щоб залучити побільше людей до духовного причастя в цих закладах. Цього разу "День відкритих дверей" музеїв на Житомирщині приурочено до ще одною духовного свята Міжнародного дня сім'ї, який припадає на п'ятницю, 15 травня. До цієї акції Житомирська обласна організація Єдиного Центру підготувала і випустила буклет-запрошення, яке надає право безкоштовного відвідування дев'яти найкращих музеїв Житомирщини. А саме: обласною краєзнавчого, природи, літературно-меморіального В.Г.Короленка, космонавтики імені С.П.Корольова, обласного літературного, Коростенськото краєзнавчого, літературно-моморіального Лесі Українки в Новограді-Волинському, літературно-меморіального М.Т.Рильського в селі Романівка Попільнянського району і Кмитівськога музею образотворчого мистецтва імені Й.Д.Буханчука у селі Кмитів Коростишівського району. У цьому запрошенні подано довідкову інформацію про музеї. Наші активісти поширили буклет-запрошення в людних місцях. І якщо всі ті, хто їх отримав, з якихось причин не змогли відвідати той чи інший музей, вони мають на руках інформацію, яка прислужиться їм у подальшому", - сказав голова обласної організації партії Єдиний Центр Геннадій Зубко на прес-конференції для працівників регіональних засобів масової інформації, проведеній з нагоди  Міжнародного дня музеїв Єдиним Центром.

Він висловив вдячність працівникам музеїв, які підтримали акцію Єдиного Центру. А ще поінформував журналістів, що "єдиноцентрівці" у День матері, який відзначався другої неділі травня, у всіх районних містах і селищах області провели для жінок масові шанобливі заходи, вручили тим берегиням сім'ї, які брали в них участь, вітальні листівки, фотографували їх з рідними і близькими. Бажаючі можуть отримати ці фотографії в організаціях Єдиного Центру, побачити ці знімки па сайті Житомирської обласної організації Єдиного Центру у розділі "Події".

"Поважне ставлення до жінки-матері, збереження сім'ї, кращих традицій, національної культурної спадщини - святий обов'язок усіх членів суспільства, всіх поколінь. І наша партія докладатиме всіх зусиль для усвідомлення нашими сучасниками значимості дотримання цього обов'язку", - підкреслив Геннадій Зубко.
Журналісти нагадали про велику роль меценатства в збереженні культурно-мистецької спадщини, підвищенні ефективності роботи музеїв і поцікавилися, що робить Єдиний Центр для відродження меценатства в Україні.
"Меценатство - справа добровільна. До неї прилучаються ті, хто за покликом серця і совісті хоче зробити щось добре для людей, для свого народу. А за законом держава має підтримувати музеї. Ми добиватимемося дотримання чинного законодавства і роз'яснюватимемо підприємцям зі статками важливість підтримки музеїв", - пояснив очільник "єдиноцентрівців" Житомирщини.
А з музеїв Житомира отримано інформацію, яка засвідчує, що акція "день відкритих дверей" вдалася: 15 травня у ряді цих закладів побувало людей у півтора-два рази більше, ніж у звичайні дні.

 

Іван Гоцалюк Газета "Інтерес" №18 від 20.05.09

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"