Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиноцентристи запросили до житомирських музеїв. Безкоштовно.
2009-05-19 16:00:00

Єдиноцентристи запросили до житомирських музеїв. Безкоштовно.

Геннадій Зубко запрошує усіх жителів області взяти участь в акції Міжнародний День музеїв, ініційованій Єдиним Центром.

— Я дивуюся, коли дивлюся, яка черга вишиковується подивитися на творчість [одного з найдорожчих сучасних художників] Деміана Херста (Damien Hirst). Адже нам є більше чого показати молоді. Наша задача зробити так, щоб дивитися на Херста йшли після відвідин Українського дому. Зробити так, щоб черга до нього була не меншою, ніж до [столичного торгового центру] Мандарин плаза, — озвучує «Скандальному Житомиру» «програму мінімум» своєї партії у роботі над духовністю нації головний єдиноцентрист Житомирщини Геннадій Зубко.

Політик запрошує усіх жителів області взяти участь в акції Міжнародний День музеїв, ініційованій Єдиним центром. 15 травня дев’ять музеїв Житомирщини відкриють свої двері для відвідувачів. На їх експозиції можна буде подивитися безкоштовно (за наявності буклету-запрошення).

Сам Зубко останній раз був у музеї минулого тижня. У Львові відвідав місцевий краєзнавчий музей. Каже, що вразило мистецтво 18-19 ст., у якому «відчувається вплив Угорщини, Польщі, Румунії».

— [композитор Святослав] Ріхтер казав, що людина, у котрій змішана кров, не може бути не талановитою. У Львові це доводить й архітектура міста, й мистецтво, — пояснює Геннадій Зубко.
Житомирський обласний краєзнавчий музей (вхід вільний)*
10014 м. Житомир, площа Замкова 1; тел/факс   8 (0412) 374458  
Один з найстаріших музейних закладів України. Основний фонд музею складає понад 150 тисяч одиниць збереження. Увазі відвідувачів музей пропонує оглядові та тематичні екскурсії з історії та культури Житомирщини, лекторії, краєзнавчі та етнографічні гуртки, науково-освітні програми «Музей – учнівській молоді», різноманітну тематику лекцій краєзнавчого спрямування. Музей працює для відвідувачів щоденно, крім суботи та понеділка з 10 до 18 год. Вартість вхідних квитків для дорослих – 2 грн., для дітей та пільгових категорій відвідувачів – 1 грн. Вартість екскурсійного обслуговування становить: для дорослих – 14 грн., для дітей та пільгових категорій – 7 грн. Кожна остання неділя місяця — день безкоштовного сімейного відвідування музею.

Музей природи (вхід вільний)*
10014, м. Житомир, вул. Кафедральна 14; тел.   8 (0412) 374415  
Фонди музею складають понад 12 тисяч експонатів. Увазі відвідувачів музей пропонує тематичні екскурсії, лекції та слайд-лекції для різних вікових категорій учнівської молоді, цикли тематичних вечорів «Магія кристалу», різноманітні пішохідні екскурсії, уроки малювання в експозиції. Музей працює для відвідувачів щоденно, крім неділі та понеділка з 10 до 18 год. Вартість вхідних квитків для дорослих — 2 грн., для дітей та пільгових категорій відвідувачів — 1 грн. Вартість екскурсійного обслуговування становить: для дорослих — 14 грн., для дітей та пільгових категорій — 7 грн. Кожна остання субота місяця — день безкоштовного сімейного відвідування музею.

Літературно-меморіальний музей В.Г.Короленка (вхід вільний)*
10003 м. Житомир, площа Короленка 1; тел.   8 (0412) 221631  
Музейна експозиція розміщена у семи залах, принцип її -хронологічний. Основний фонд музею становить понад 10 тис. одиниць зберігання, серед них - меморіальні речі сім’ї Короленка, прижиттєві видання творів Короленка та письменників-сучасників, твори графіки, живопису, скульптури, прикладного мистецтва. Музей працює для відвідувачів щоденно, крім неділі та понеділка з 10 до 18 год. Вартість вхідних квитків для дорослих - 2 грн., для дітей та пільгових категорій відвідувачів - 1 грн. Вартість екскурсійного обслуговування становить: для дорослих - 14 грн., для дітей та пільгових категорій - 7 грн. Кожна остання субота місяця - день безкоштовного сімейного відвідування музею.

Житомирський обласний музей космонавтики ім. С.П. Корольова (вхід вільний)*
10008, Житомир, вуя. Дмитрівська, 5; тел.:   8 (0412) 372030  ; 372653 http://cosmosmuseum.info
Музей пропонує відвідувачам для огляду: Меморіальний будинок-музей академіка С.П. Корольова, експозицію «Космос» та виставковий зал. У музеї можна переглянути документальний відеофільм, скористатись послугами наукової бібліотеки. Тут влаштовуються музичні та літературні вечори, зустрічі з цікавими людьми.

Житомирський обласний літературний музей (вхід вільний)*
10014, м. Житомир, вул. Київська, 45; тел.   8 (0412) 374282  
В експозиційних залах - стаціонарні виставки, в яких висвітлені сторінки літературного та мистецького життя краю. Щомісяця експонуються художні виставки митців Житомирщини. У музеї постійно проводяться зустрічі з літераторами краю, літературно-мистецькі вечори. Експозиція музею працює з 10.00 до 18.00 крім суботи та неділі. Проводиться екскурсійне обслуговування. Ціна квитків для дітей, учнів та студентів 1 грн., вартість екскурсійної путівки 3 грн.. Для дорослих - ціна квитка 2 грн., екскурсійної путівки - 5 грн. На правах відділу до музею належить Літературно - меморіальний музей О. де Бальзака (вхід вільний)*, (с. Верхівня Ружинського р-ну Житомирської області), розташований на 2-му поверсі палацу (близько 1800 р.) у колишньому маєтку Евеліни Ганської (уродженої графині Ржевуської), в трьох кімнатах якого проживав Оноре де Бальзак під час перебування в Україні (1847-1850рр.) Музей відкритий для відвідувачів з 10.00 до 17.00 щоденно крім святкових днів та понеділка.

Коростенський краєзнавчий музей (вхід вільний)*
11500 м. Коростень, вул. Грушевського; тел.   8 (04142) 44198  
Увазі відвідувачів пропонується різноманітна тематика екскурсій для різних вікових категорій у т.ч. для учнівської та студентської молоді, вихованців дитячих садків. Музей працює для відвідувачів щоденно, крім понеділка та вівторка з 10 до 18 год. Вартість вхідних квитків для дорослих - 2 грн., для дітей та пільгових категорій відвідувачів - 1 грн. Вартість екскурсійного обслуговування становить: для дорослих - 14 грн., для дітей та пільгових категорій - 7 грн. Кожна остання неділя місяця - день безкоштовного сімейного відвідування музею.

Літературно-меморіальний музей Лесі Українки (вхід вільний)*
11704 м. Новоград-Волинський, вул. Карла Маркса, 94; тел.   (8 04141) 52180  
Увазі відвідувачів пропонується різноманітна тематика екскурсій для різних вікових категорій у т.ч. для учнівської та студентської молоді, вихованців дитячих садків. Музей працює для відвідувачів щоденно, крім неділі та понеділка з 10 до 18 год. Вартість вхідних квитків для дорослих - 2 грн., для дітей та пільгових категорій відвідувачів - 1 грн. Вартість екскурсійного обслуговування становить: для дорослих - 14 грн., для дітей та пільгових категорій - 7 грн. Кожна остання субота місяця - день безкоштовного сімейного відвідування музею.

Літературно-меморіальний музей М.Т. Рильського (вхід вільний)*
13531 с Романівка, Попільнянський р-н, Житомирська обл. Тел.   8(04137) 71262  
Увазі відвідувачів пропонується різноманітна тематика екскурсій для різних вікових категорій у т.ч. для учнівської та студентської молоді, вихованців дитячих садків. Музей працює для відвідувачів щоденно, крім неділі та понеділка з 10 до 18 год. Вартість вхідних квитків для дорослих - 2 грн., для дітей та пільгових категорій відвідувачів - 1 грн. Вартість екскурсійного обслуговування становить: для дорослих - 14 грн., для дітей та пільгових категорій - 7 грн. Кожна остання субота місяця - день безкоштовного сімейного відвідування музею.

Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Й.Д. Буханчука (вхід вільний)*
12526, Житомирська обл.., Коростишівський р-н, с. Кмитів, вул. Леніна, 42; тел.   8 (04130) 73285  
Колекція музею нараховує біля 3000 експонатів. 700 творів живопису, графіки, культури, декоративно-ужиткового мистецтва склали експозицію музею на площі 1500 кв.м. Наукові-співробітники проводять екскурсії, читають лекції на теми образотворчого мистецтва, організовують пересувні виставки.
Музей працює щоденно, крім понеділка з 10.00 до 17.30.
*вхід вільний тільки 15 травня і за наявності буклету-запрошення


 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"