Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр вимагає взаємоповаги.
2009-05-18 12:52:00

Єдиний Центр вимагає взаємоповаги.

Ми – теж Європа! Таким є звернення Житомирської обласної організації Єдиного Центру до посольств європейських держав

Обідньої пори 7 травня на вул.Михайлівській відбулася акція обласної організації Єдиного Центру під назвою “Вікно в Європу”.

Як зазначив на прес-конференції для житомирських журналістів голова Житомирської міської організації Єдиного Центру Віктор Борщівський, мета акції – закликати посольства європейських держав відповісти взаємністю на запровадження Україною ще в 2005 році безвізового режиму із країнами ЄС, громадяни яких звільнені від оформлення віз для в’їзду до України на термін до 90 днів або під час транзитного проїзду.


Тим часом обіцяної у цьому контексті взаємності для українців досі немає. Натомість процедура отримання віз громадянами України для в’їзду в країни ЄС щороку ускладнюється, вони вимушені годинами стояти в чергах біля посольств, проходити принизливі процедури (особистий обшук, здавати відбитки пальців), заповнювати велику кількість документів, платити візові збори тощо.


 “Відкритий лист Єдиного Центру до посольств європейських держав” із вимогами скасування перепон на шляху встановлення паритетних засад щодо міграції громадян України і країн ЄС обласна організація Єдиного Центру надіслала через Почесного консула Литовської республіки в Житомирі Євгена Лаврова.
   

Під час проведення акції житомиряни і гості міста ставили свої підписи на підтримку вимог Єдиного Центру. Усі, хто також має бажання власноручно підтвердити думку про те, що Україна – це теж Європа, а українці мають вільно пересуватися країнами Євросоюзу, може підписати зазначені вище вимоги Єдиного Центру в офісі Житомирської обласної організації за адресою: м.Житомир, вул.Гоголівська, 16-а.


Через Інтернет вимогу Єдиного Центру можна підтримати, проголосувавши на  сайті “Петиція” http:/petition.org.ua, де з 7 травня й розміщено петицію Єдиного Центру щодо спрощення країнами Європейського Союзу візової політики стосовно України.
    
   
 

Борис АНТОНЮК Газета «Місто» № 20 від 14.05.2009

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"