Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Дожились – пенсії по-блату
2009-05-14 12:29:00

Дожились – пенсії по-блату

Після втручання членів Єдиного Центру, звернення до посадових осіб, процес видання пенсій в поштовому відділенні почав нормалізуватись.

Офіс Єдиного Центру знаходиться майже поруч з поштовим відділенням №12, що на розі вулиць Шелушкова і Гоголівської. 12 травня, біля входу в відділення, членам партії довелось побачити знервованих людей похилого віку. Вони були обурені, дехто не міг стримати емоції і переходив на крик.

Підійшли, запитали у пенсіонерів, що трапилось. Марія і Петро Щигельські відповіли, що вони вже третій раз приходять щоб отримати пенсію, і не можуть це зробити. Про це говорили і Василь Юрченко, Людмила Дашинська і інші житомиряни. Вони прийшли за пенсіями, які, як говорить Прем’єр – міністр Юлія Тимошенко, є чим виплачувати. І робиться це вчасно – день в день. Словам керівника уряду хотілось би вірити! Але ж реальність свідчила, що насправді слова розходяться з ділом.

-Зараз ми займаємось городом на дачі, - сказала Марія Щигельська. – За пенсією з чоловіком приїздили 8 травня. Не хватило. Прямо душу перевернуло - вже і пенсії по блату! Мені не дали, а жінка, яка стояла за мною – отримала. Приїздили одинадцятого – нема грошей, сьогодні дванадцяте, прийшли – знову нема. Скільки ж можна знущатись над людьми?!

Про ту ж ситуацію розповів В. Юрченко, який приходить в 12 відділення отримувати пенсію його хворої родички, а також інші пенсіонери. Люди вимагали поваги, і дотримання, владою, слова.
Та ж Марія Щигельська зателефонувала в Пенсійний фонд, їй відповіли, що гроші на пошту перераховані, вони там є, нехай платять. І тому пенсіонери на повному «серйозі» вимагали у поштарів своє.

Скажу, що в такій ситуації працівникам пошти не позаздриш. Від них вимагали грошей яких у них не було. І виходило, проблема в тому, що Пенсійний фонд вчасно не перечислює кошти. А заручниками ситуації роблять працівників відділення – касирів, операторів, поштарів. Одні не видали, а інші вчасно не принесли пенсіонерам гроші. А влада, Уряд, не несуть ніякої відповідальності.

Як сказала представникам Єдиного Центру начальник Пенсійного фонду Корольовського району Наталія Макшаєва, проблема виникла тому, що банки швидше зараховують на рахунок кошти ніж Укрпошта. Гроші перераховані 8, але 9, 10, 11 травня, установи не працювали і кошти затримались.

Якби і нема причин не довіряти сказаному. Але ж хочеться запитати - чи встигнуть прийти на рахунок пошти гроші, які відправлені 8 травня, в кроткий робочий день. І чому вони не були відправлені 5 - 6 чи навіть 7 травня? Тоді пенсіонери, ветерани війни і праці без проблем змогли б їх отримати на пошті в переддень свята – 8 травня.
Після втручання членів Єдиного Центру, звернення до посадових осіб, процес видання пенсій в цьому відділенні почав нормалізуватись.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"