Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Персональні дані

Віктор Капінус

Член Політичної Ради Житомирської обласної організації Єдиного Центру, керівник Романівського окружного секретаріату Єдиного Центру

Біографія

Капінус Віктор Олексійович народився 8 березня 1978 року в селищі Дзержинськ Житомирської області. Громадянин України.

Освіта вища.

В 1995 році вступив до Київського державного торговельно-економічного університету.
В 1998 році переведений до Житомирської державної агроекологічної академії України. Закінчив навчальний заклад у 2000 році і здобув спеціальність «Менеджер зовнішньоекономічної діяльності підприємств».

Трудова діяльність

У 2001 року працював в Дзержинському районному відділі Пенсійного фонду.
З 2001 по 2002 рік був призваний на проходження строкової військової служби в частині А 0281, м. Житомир. Службу проходив у снайперському взводі на посаді старший стрілець-снайпер. Під час служби був учасником військового параду з нагоди 11 річниці незалежності України.
З 2002 по 2004 рік працював в Управлінні Пенсійного фонду України в Дзержинському районі.
З 2004 року по теперішній час є приватним підприємцем.

Громадська та політична діяльність

В 2006 році обраний депутатом Романівської селищної ради.
Член Політичної Ради Житомирської обласної організації Єдиного Центру, керівник Романівського окружного секретаріату Єдиного Центру

Сімейний стан
Одружений, має сина.

Діалогивсі