Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Персональні дані

Леонід Лось

Член ради Житомирської обласної організації Єдиного Центру, Голова Червоноармійської районної організації Єдиного Центру

Біографія


Лось Леонід Францович, народився 19 квітня 1951 року в с. Теренці Володар-Волинського району Житомирської області. Громадянин України.

Освіта: вища, у 1974 році закінчив Житомирський педагогічний інститут.

Трудова діяльність:
1974 р.- розпочав трудову діяльність вчителем сільської школи.
1980 р.- нівеліровщик ПМК
1992 - 1996 р.р. -Червоноармійське УОС
1997- по теперішній час - Приватний підприємець.

Громадська та політична діяльність
Член Єдиного Центру, Член ради Житомирської обласної організації Єдиного Центру, Голова Червоноармійської районної організації Єдиного Центру.

Сімейний стан
Одружений, має сина та доньку.

Діалогивсі