Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Інвестиційна політика

Забела: «На Житомирщині сільськогосподарське виробництво – найбільш перспективна галузь для інвесторів»
2009-04-03 10:54:00

Забела: «На Житомирщині сільськогосподарське виробництво – найбільш перспективна галузь для інвесторів»

На Житомирщині, враховуючи аграрну спрямованість регіону, перш за все повинні мати підтримку інвестори, які вкладатимуть кошти у сільське господарство – про це сказав Член Політичної Ради Єдиного Центру Юрій Забела під час зустрічі в Житомирі з Надзвичайним та Повноважним Послом Австрійської Республіки в Україні Йозефом-Маркусом Вукетічем.

«На сьогодні сільськогосподарське виробництво Житомирщини – найбільш перспективна галузь для інвесторів. Але, на жаль, обсяг іноземних інвестицій залишається незначним. Для прикладу, за минулий рік сільгосппідприємствами області залучено близько 7,8 млн. доларів США іноземних інвестицій», - розповів Юрій Забела.

На думку Юрія Володимировича зовнішньоекономічна політика області має бути спрямована на поглиблення та розширення взаємовигідних торговельно-економічних зв‘язків з усіма країнами світу, в тому числі з Австрійською Республікою.

«Найбільш перспективні галузі залучення інвестицій з Австрії є розробка покладів титанових руд і кварцитів тому, що в області зосереджено більше 80% усіх загальнодержавних запасів, та деревообробна промисловість. Третина області зайнята лісами. Саме в цих галузях інвестори повинні мати найбільшу підтримку», - сказав Забела.

Також серед перспективних галузей Забела виділив будівництво житла та виробництва будівельних матеріалів, харчову, переробну та легку промисловість й виготовлення скловиробів. Крім того, Юрій Забела звернув увагу на розміщення інвестицій у відновлення роботи малих гідроелектростанцій.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"