Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Виноградський: «На перших же виборах Єдиний Центр довів свою авторитетність»
2009-03-16 17:20:00

Виноградський: «На перших же виборах Єдиний Центр довів свою авторитетність»

На прес-конференції в Житомирі член політичної ради Єдиного Центру Андрій Виноградський оприлюднив результати виборів до Тернопільської обласної ради та результати виборів сільських голів на Житомирщині.

Виноградський нагадав журналістам, що вибори сільських голів проходили у двох сільських радах Стиртівській Черняхівського району та Старомайданівській Червоноармійського району Житомирської області.

«На посади сільських голів Єдиний Центр висував своїх кандидатів. У Стиртівській сільській раді це – Мартинюк Майя Володимирівна, а в Старомайданівській - Чорний Віктор Миколайович. За результатами виборів Майя Мартинюк здобула майже 19%, а Віктор Чорний – майже 22%. При цьому він поступився лише двадцятьма голосами переможцю. На мою думку, на перших же виборах Єдиний Центр довів свою авторитетність», - розповів Виноградський.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"