Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Віктор Борщівський:
2010-10-20 16:28:00

Віктор Борщівський: "Рейтинги кандидатів в мери Житомира передбачають колапс виконавчої влади у місті"

Житомирські єдиноцентристи провели опитування на тему місцевих виборів-2010. Його результати було оголошено під час прес-конференції з Головою Житомирської обласної організації Єдиного Центру Віктором Борщівським.

Житомирські єдиноцентристи провели опитування на тему місцевих виборів-2010. Його результати було оголошено під час прес-конференції з Головою Житомирської обласної організації Єдиного Центру Віктором Борщівським. Опитування проводилося з 15 по 17 жовтня по телефону та на вулицях міста. Загалом було опитано 1865 респондентів. Інтерв’юери задавали мешканцям місця такі запитання: «Кого з кандидатів на посаду мера Житомира Ви підтримаєте на виборах?» (з уточненнями: «Як Ви вважаєте, кого оберуть мером Житомира?», «Кого із кандидатів на посаду мера Житомира Ви не підтримали б за жодних умов?» а також «За яку політичну силу Ви будете голосувати на місцевих виборах-2010?».

За даними опитування серед кандидатів у мери міста Віра Шелудченко набирає 21,7% голосів виборців, Геннадій Зубко – 15,3%, Михайло Заславський – 11,9%, Віктор Розвадовський – 8,7%, Володимир Дебой – 7,8%.

- Як ми бачимо, жоден із претендентів у крісло мера не набирає 50% голосів житомирян. А це означає, що, мер буде обраний не більшістю виборців, - зазначив у ході прес-конференції Віктор Борщівський. - Можна передбачити, що міський голова буде обраний ¼ або 1/5 частиною виборців.

В той же час стає зрозуміло, що п’ятірка лідерів серед кандидатів на посаду мера Житомира не співпадає з п’ятіркою перших за рейтингом політичних сил, які отримають депутатські крісла в міській раді. Тому що за даними опитування вподобання житомирського електорату виглядають так: Партія Регіонів – 21,8%, Фронт змін – 17,3%, Батьківщина – 12,4%, Наша Україна – 8,1%, Єдиний Центр – 3,9%.

– Тому прогнози за результатами місцевих виборів у нас невтішні, – продовжив думку лідер житомирських єдино центристів. – По-перше, «мерська» кампанія буде затяжною, з перехресними оскарженнями результатів виборів. По-друге, це буде і довготривале визначення більшості серед міських депутатів. По-третє, не факт, що запрацює одразу новий формат «новий мер-нова депутатська більшість».

Віктор Борщівський пояснив, що така ситуація склалася через недосконалість виборчої системи, про яку неодноразово заявляли лідери Єдиного Центру. Зокрема Ігор Кріль та Леся Оробець вже неодноразово намагалися підняти на розгляд у Верховній Раді законопроект по зміні виборчого законодавства, де вибори міських голів повинні проходити в два тури.

– Оскільки вибори будуть відбуватись відповідно до існуючої системи, ми, представники Єдиного Центру, передбачаємо колапс виконавчої влади у місті одразу після виборів, – зазначив Віктор Борщівський. – Тому наша пропозиція: негайні переговори між всіма лідерами «мерських» перегонів задля обрання єдиного кандидата від демократичних сил на посаду міського голови. Його прогнозовано і без перешкод повинна буде підтримати і нова більшість у міській раді.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"