Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Єдиний Центр пропонує  демократам об’єднатися на місцевих виборах
2010-08-16 10:42:00

Єдиний Центр пропонує демократам об’єднатися на місцевих виборах

Делегати Конференції обласної організації Єдиного Центру за пропозицією новообраного голови партії Віри Шелудченко затвердили Звернення до демократичних сил Житомирщини щодо спільної участі в місцевих виборах.

Звернення
Житомирської обласної організації Єдиного Центру до демократичних сил Житомирщини

 

Напередодні місцевих виборів Єдиний Центр звертається до всіх демократичних сил Житомирщини з пропозицією об’єднати зусилля аби спільно взяти участь у виборах сільських, селищних, міських голів та  депутатів місцевих рад.
Недосконалість та однобокість прийнятого Закону України № 2487-VІ від 10 липня 2010 року «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» позбавляє тисячі людей можливості обиратися й бути обраними на місцевих виборах. Молоді партії, котрі зареєстровані менше ніж за 365 днів до виборів, залишаються поза виборчим процесом, а їх прихильники позбавлені вибору.


Саме розрізненість та роздрібненість у демократичному таборі призвели до такої ситуації в державі.  Єдиний Центр розглядає цьогорічні місцеві вибори як шанс до об’єднання.

 

У демократів є унікальна можливість створити аналог майбутньої політичної сили європейського зразка. Тому ми пропонуємо новим партіям іти на вибори спільно.


 
Єдиний Центр не наполягає на об’єднанні в єдину партію, а пропонує  демократам ефективно використати свій ресурс для спільної участі у місцевих виборах.

 

У всіх містах та районах Житомирщини Єдиний Центр має зареєстровані осередки,  які  за чинним законодавством мають право брати участь у місцевих виборах. Це одна з найпотужніших структур в області. Саме тому партія пропонує молодим політичним силам, громадським організаціям, блокам та позапартійним скористатися цим ресурсом.

 

Партія пропонує  демократичним силам області здобути представництво в органах місцевої влади під прапором Єдиного Центру.

 

Контакти: м. Житомир, вул. Чапаєва, 7, офіс 223
Т. 0(412)420996

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"