Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Інвестиційна політика

Годований: «Для залучення інвестицій потрібне не створення нових держструктур, а  злагоджена робота існуючих»
2010-04-22 15:39:00

Годований: «Для залучення інвестицій потрібне не створення нових держструктур, а злагоджена робота існуючих»

Керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований вважає недоцільним створення на Житомирщині додаткової держструктури, яка здійснюватиме супровід інвесторів, тому що координація стосунків між бізнесом і владою є прямими обов’язками управлінь економіки місцевих держадміністрацій.

«Єдиний Центр вітає залучення інвесторів в економіку Житомирщини й погоджується, що з потенційним інвестором потрібно багато працювати, а тоді вже «прийдуть» гроші й запрацюють на добробут області. Саме успіх в галузі економіки і є основним завданням  головного управління економіки облдержадміністрації. Й не варто службові обов’язки й складнощі в роботі перекладати на когось іншого», - так прокоментував керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований оприлюднену в засобах масової інформації Житомирщини ініціативу облдержадміністрації щодо створення в області держструктури, «яка займатиметься супроводом інвестора і допомагатиме йому вирішувати будь-які питання».

 

«Сьогодні в Житомирський області не так багато державних підприємств, роботу яких необхідно координувати. А бізнес був би вдячний, якби йому не заважали. Чим же ще тоді займатись управлінню економіки, як не супроводом інвесторів?», - зазначає Руслан Годований й у підтвердження недоцільності створення подібних структур нагадує, що на Житомирщині вже діяла агенція зі сприяння інвестиціям, яка виявилась незатребуваною, тому що окрім складнощів у спілкуванні інвестора і влади нічого не давала.

 

«Саме управління економіки є координатором дій між бізнесом і владою. Окрім того, якщо, згідно пропозиції, новоутворена структура «має бути державний орган, підпорядкований за вертикаллю Києву», виходить ми створюємо аналог існуючого управління економіки але з дуже вузькими функціями. Який у цьому сенс? Забезпечувати новостворену структуру приміщенням, технікою,  в чергове «роздувати»  чиновницький апарат й витрачати бюджетні кошти на зарплатню чиновникам, успіх роботи  яких залишається під сумнівом, так само як діяльність у допомозі інвесторам попередньої  агенції й самого управління економіки?», - наполягає Годований й пропонує «враховуючи вимогу Президента України скоротити на 20% кількість чиновників облдержадміністрації, більш ефективно розподіляти завдання й організовувати роботу підлеглих та правильно визначати пріоритети, а в разі необхідності, провести додаткові навчання спеціалістів й підвищити їх кваліфікацію».

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"