Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Годований: «Відміна місцевих виборів – це крок до узурпації влади»
2010-02-17 10:44:00

Годований: «Відміна місцевих виборів – це крок до узурпації влади»

Керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований звертає увагу місцевих громад, що відміною місцевих виборів народні депутати показали свою не повагу до інтересів громад та обмежили право людей переобирати місцевих лідерів.

«Відсутність дати  місцевих  виборів – це перший крок до узурпації влади. Якщо говорити, що причиною відміни виборів 30 травня є відсутність коштів через неприйняття держбюджету 2010 року, то це не відповідає дійсності. Адже, другий тур президентських виборів відбувся за тих самих фінансових обставин в державі. В такому разі, посилаючись на брак коштів можна відмінити будь-які вибори», - говорить керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований.

 

Отже, на думку Годованого, прийнятою постановою народні депутати не лише показали зневагу до інтересів громад, а й обмежили право людей  у визначений законом термін переобирати місцевих лідерів, і як результат - більш ефективно організовувати місцеве самоврядування. За словами Руслана Миколайовича, "депутати вирішують свої вузько-політичні задачі, абсолютно не опікуючись добробутом людей та забезпеченням життєдіяльності громад".

 

«Разом з тим, проведення виборів за існуючим виборчим законодавством – це теж обман. Відкриті списки –  необхідність сьогодні. Люди зрозуміли, що краще знати свого депутата в обличчя, ніж назву партії. Тому ті, хто відстоює позицію незрозумілої дати виборів й блокує прийняття відкритих списків, ризикують піти у політичне небуття. Люди їх просто не оберуть більше, за жодних умов», - говорить Годований.

 

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"