Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Зубко: «40 перемог на місцевих із 165 можливих, які отримав Єдиний Центр – це найвищий результат з поміж усіх політичних сил»
2009-06-25 13:38:00

Зубко: «40 перемог на місцевих із 165 можливих, які отримав Єдиний Центр – це найвищий результат з поміж усіх політичних сил»

У четвер 25 червня в прес-центрі Житомирської обласної організації Єдиного Центру відбулась прес-конференція: «Єдиний Центр на виборах 2009», під час якої Голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру Геннадій Зубко розповів про результати участі Єдиного Центру у п’яти дочасних виборчих кампаніях 2009 року.

У четвер 25 червня в прес-центрі Житомирської обласної організації Єдиного Центру відбулась прес-конференція: «Єдиний Центр на виборах 2009». З журналістами вів розмову голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру Геннадій Зубко.  Розпочинаючи зустріч, Геннадій Зубко сказав:

«Українські політики зробили все можливе, для того, щоб за два місяці до офіційного старту президентської виборчої кампанії країна почала жити у виборчому процесі. Тому не дивно, що в очікуванні  президентських та парламентських виборів, більшість політичних сил місцеві вибори не цікавлять».

Проте, на думку Геннадія Григоровича, політична сила має будуватися знизу, починаючи з найменших сіл і виходити на всеукраїнський рівень.

«Потрібно починати від найменшого села, працювати, здобувати довіру людей та виходити на всеукраїнський рівень. За таким принципом триває розбудова Єдиного Центру», - наголосив Зубко та повідомив представникам преси, що з початку року в Україні 5 разів відбувалися місцеві вибори.

У всіх 24 областях та Криму  люди обирали 162 сільських голів, депутатів  місцевих рад та мерів міст. На всіх п’яти виборах представники Єдиного Центру отримали 25 % голосів виборців.

«Загалом майже 25 % на всеукраїнському рівні, а це 40 перемог на виборах сільських, селищних та міських голів із 165 можливих, які отримав Єдиний Центр – це найвищий результат з поміж інших політичних сил», - наголосив Зубко й перейшов до розповіді про досягнення Єдиного Центру на Житомирщині.

«У нашій області – це Були дочасні вибори сільських голів у Черняхівському, Червоноармійському, Брусиловському та Коростенському районах. Останні відбулись  21 червня. За результатами підрахунку голосів у Коростенському районі громада обрала Купищенським сільським головою члена Єдиного Центру Петра Глущенка. Кандидат від Єдиного Центру на Житомирщині переміг, набравши 122 голоси виборців, що складає 28,71%», - акцентував увагу присутніх політик.
 
Варто зауважити, що всі решта шість кандидатів про свою прихильність до партій не заявляли й, на думку Зубка, це ще раз підтверджує байдужість політиків до проблем людей.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"