Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Годований: «Старі партії не хочуть відкритих списків, а сподіваються «проскочити» в парламент за пропорційною системою»
2009-06-23 16:44:00

Годований: «Старі партії не хочуть відкритих списків, а сподіваються «проскочити» в парламент за пропорційною системою»

Керівник Житомирського обласного секретаріату Єдиного Центру Руслан Годований вважає постійні перемоги Єдиного Центру на дочасних місцевих виборах закономірністю й яскравим прикладом того, що «люди не довіряють старим політичним силам»

«Те, що Єдиний Центр постійно перемагає на дочасних  місцевих виборах  по всій Україні, є закономірністю й яскравим прикладом: люди не довіряють старим політичним силам», - так прокоментував Керівник Житомирського обласного секретаріату Єдиного Центру Руслан Годований перемогу членів Єдиного Центру у 7 з 15 населених пунктів України, де відбулися дочасні місцеві вибори.


«А, власне кажучи, старі політсили такою ситуацією й не переймаються: їх не цікавить думка людей та їх проблеми. Головне – власний інтерес. Такий прикрий факт вкотре підтверджують результати місцевих виборів», - говорить Годований й нагадує, що на останніх виборах, які відбулись 21 червня найактивнішу участь взяли позапартійні кандидати та представники Єдиного Центру. Серед кандидатів перших було 44, членів Єдиного Центру - 14.  Серед решти кандидатів троє представляли Соцпартію, по двоє – «Батьківщину», Партію регіонів та Народну партію, один – КПУ. 


«В Коростенському районі Житомирщини з семи кандидатів партію представляв лише один. Він був членом Єдиного Центру і став переможцем. Будь-які коментарі зайві», - констатує Годований.


На думку Руслана Годованого, великі політичні сили не цікавлять вибори в селах тому, що там мала кількість виборців. А як тільки відбуваються вибори в округах, де «до списків внесено тисячі виборців – кількість кандидатів та заявок від політичних сил зашкалює всі розумні межі».


«Це вкотре доводить, що такі партії ставлять собі за мету не перемогу на місцевих виборах, а головним їх завданням є не дати людям забути про своє існування тому, що очікуючи парламентських виборів, партії не хочуть відкритих списків, а сподіваються «проскочити» до парламенту за існуючою пропорційною системою, «прополоскавши людям мізки» з екранів телевізорів», - підсумовує Годований.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"