Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

2009-05-25 15:04:00

Втретє поспіль Єдиний Центр перемагає на виборах

За остаточними даними паралельного підрахунку голосів, проведеного Єдиним Центром, на 18 виборах голів сільських та селищних рад, що відбулися 24 травня:

- Єдиний Центр переміг у  7 населених пунктах;

- БЮТ -  у 3 селах;

- Партія регіонів, НСНУ та КУН  - по 1 населеному пункту;

- Позапартійні - у 5 населених пунктах.

 

У Блоку Литвина, КПУ, СПУ та Народної Самооборони – жодної перемоги.

 

Як повідомили представники Єдиного Центру, на момент закриття дільниць явка виборців склала 62,1% по всій Україні. Загалом вибори пройшли спокійно, без серйозних порушень та неординарних інцидентів під час голосування на дільницях зафіксовано не було.

 

Уперше кількість перемог представників однієї партії більша від кількості кампаній, виграних позапартійними. Втретє поспіль Єдиний Центр отримує найкращий результат на дострокових місцевих виборах.

 

З детальними результатами голосувань та додатковою інформацією можна ознайомитися на сайті Єдиного Центру - www.edc.org.ua .

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"