Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Вікно в Європу

Годований: «Через «неадекватних держслужбовців» українці мають проблеми з оформленням віз до країн Євросоюзу»
2009-05-08 10:20:00

Годований: «Через «неадекватних держслужбовців» українці мають проблеми з оформленням віз до країн Євросоюзу»

На думку Керівника секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслана Годованого, європейці сприймають українців через образ політиків, саме тому виникають проблеми з відкритим спілкуванням.

До участі у всеукраїнській акції Єдиного Центру «Вікно в Європу», яка  розпочалась 7 травня, активно долучились члени Житомирської обласної організації. На думку Керівника секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслана Годованого акцію підтримала більше молодь ніж люди старшого покоління. Зокрема, Руслан Годований сказав:

«Ми бачимо, що в Житомирі до акції надзвичайно активно долучилась молодь. І це не дивно. Адже, наші молоді люди активні, освічені, вони прагнуть дій, хочуть бачити світ й показати світу себе».

Також Годований висловив думку, що європейці не мають морального права не звертати уваги на щире прагнення українців до євро інтеграції.

«Проте, дуже прикро, що Європа бачить замість інтелігентних, освічених, відкритих людей обличчя «неадекватних держслужбовців». Прикрі скандали з українськими політиками закордоном створюють дуже негативний імідж для нашої держави», - говорить Годований і додає:

«Європейці багато знають про українські політичні скандали та скандальних політиків. Але дуже мало про наших людей тому, що процедура оформлення віз надто складна. От і виходить, що Україну закордоном представляє так звана «політична еліта». Якщо ми доможемось спрощення візового режиму й до країн Європи без перешкод поїдуть наші студенти, журналісти, вчителі, науковці, художники, письменники, Європа побачить українців зовсім в іншому світлі», - підсумовує Годований.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"