Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Вікно в Європу

Борщівський: «Ми не просимо пільг у євроспільноти, а наполягатимемо на цивілізованому ставленні до громадян України»
2009-05-07 15:01:00

Борщівський: «Ми не просимо пільг у євроспільноти, а наполягатимемо на цивілізованому ставленні до громадян України»

Сьогодні в Житомирі на вулиці Михайлівській в межах всеукраїнської акції "Вікно в Європу", яку проводила Житомирська обласна організація Єдиного Центру, відбулась прес-конференція: «Єдиний Центр вимагає взаємоповаги від Євроспільноти».

На запитання журналістів відповідав Голова Житомирської міської організації Єдиного Центру Борщівський Віктор Михайлович.


Віктор Борщівський розповів журналістам про причини, які спонукали Єдиний Центр виступити з акцією та її мету.  Зокрема, Борщівський сказав:

«Ще  в 2005 році з власної ініціативи Україна запровадила безвізовий режим із країнами Європейського Союзу, розраховуючи на певні кроки назустріч. Таким вчинком ми продемонстрували, що для України альтернативи європейському шляху розвитку нема».

Також політик звернув увагу присутніх на той факт, що минуло чотири роки, а з боку європейських партнерів немає жодних позитивних зрушень. Навпаки, процедура отримання віз все ускладнюється.

«Всі українці знають: отримати візу складно. Особливо  добре про це знають ті, кому хоч раз довелося отримувати візи в будь-яку європейську країну. Наші громадяни змушені збирати купу довідок, а потім годинами стояти в чергах біля посольств європейських держав», - констатував прикрий факт Віктор Михайлович й наголосив, що «Україна – це теж Європа, а українці хочуть вільно пересуватися  країнами Євросоюзу».

«Ми хочемо розказати  про це європейським чиновникам. Ми не просимо пільг, а наполягатимемо на цивілізованому ставленні до громадян України. Саме про наші вимоги до євроспільноти йдеться у відкритому листі до Почесного консула Литовської Республіки у місті Житомирі пана Лаврова Євгена Михайловича, який адресовано консулу Єдиним Центром», - підсумував Борщівський.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"