Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

В Житомирі до Міжнародного дня студента  пройшла вистава «Студентське Сінема»
2008-11-18 16:48:00

В Житомирі до Міжнародного дня студента пройшла вистава «Студентське Сінема»

За сприяння Житомирської обласної організації Єдиного Центру 17 листопада на Міжнародний день студента в телецентрі Житомирської обласної державної телерадіокомпанії відбувся «Круглий стіл» та театралізована вистава в стилі кіно «Студентське СІНЕМA» .

За сприяння Житомирської обласної організації Єдиного Центру 17 листопада на Міжнародний день студента  в телецентрі Житомирської обласної державної телерадіокомпанії відбувся «Круглий стіл» та театралізована вистава в стилі кіно «Студентське СІНЕМA» .

Дійство підготував молодіжний аматорський театр «Гелікона». Формат вистави досить органічно поєднав молодіжний КВК та конкурс краси «Міс Студентство».

Активний організатор та учасник «Студентського СІНЕМA» член Єдиного Центру Віталій Кирилюк сказав:

«Це наш День: свято молодих, завзятих, активних, небайдужих.  Такі свята об’єднують молодь, допомагають їй знайти й проявити себе. «Студентське СІНЕМA» в Житомирі вже проходить вдруге. Цього року організації свята як ніколи сприяли управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та Житомирської міськради, а учасників та гостей дійства було значно більше ніж торік. Я, певен, ми продовжимо ці гарні традиції»

Надзвичайну цікавість викликав конкурс краси, який допомогло провести модельне агентство «Глорія». Головний приз у конкурсі виборола п’ятикурсниця економічного факультету Житомирського агроекологічного університету Олександра Жукова. Ще двоє студенток  отримали звання «Віце-міс СТУДЕНТСТВО».

Варто додати, що подібні заходи стають частими в Житомирі завдячуючи активній діяльності Молодіжного парламенту Житомирської області. Отже, молодь, як і раніше, в авангарді.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"